pelin batu

new york üniversitesinde felsefe-tiyatro bölümü(tam emin değilim) okuyup, boğaziçi tarih mezunu-oyuncu-şair-şimdilerde program yapan hanım kardeşimiz.1978 doğumlu, inal batu nun kızı.
devamını gör...
tarihin arka odası isimli programda murat bardakçı bol bol ağzına lafını tıkar bu kızın. bilgilidir bilgili olmasına da bi numara küçük kalır erhan afyoncu'nun, bardakçı'nın yanında.
devamını gör...
bir şey anlatmaya çalışırken elini böyle nasıl anlatsam çanak şekline getirip parmaklarını bükerek ileri geri sallayan, bu hareketinden ötürü ne anlattığına bir türlü odaklanamadığım televizyon kişisi.
devamını gör...
murat bardakçı'nın sorup sonra dinlemediği sorularının muhatabı.zaten anlattığı şeyler iki üç saat evvel google'dan çalışılmış gibi.bazan hah tamam bu konuda birşeyler biliyor galiba diyorum.o zaman da karıştırmaya başlıyor.
devamını gör...
ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan hanım kız. oyuncu mudur? değildir. şair midir? değildir. pek oynak. bir hafta katıldığı programlarda yazar olarak, bir hafta şair olarak tanıtılan insan.
devamını gör...
türkiye şartlarında gereksiz ilgiliye boğulan gereksiz hanımlardan birisi. kendi çapında kültürlüdür, enteldir, aydındır ama orası ayrı. bir de ahmet hakan ile adı anılmıştır ki bende ahmet hakan fobisinin başlatan olaydır.
devamını gör...
tarihin arka odası programında ermeni sokırımını bende mi savunsam popülaritem artar havalarında gezerken görülmüştür fakat kimlerin karşısında oturduğunu unutmuştur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar