belediye başkanı, "kardeşim ne kaçağı, ruhsatı biz verdik, yasal hale gelsin diye gerekli tüm izinleri, bir yolunu bulduk ayarladık" falan diyordu. direkt böyle demiyordu ama bu anlama gelen şeyler söylüyordu. şimdi de kültür ve turizm bakanı, "cumhurbaşkanımız bu konuda çok hassas, o yüzden yıkım kararı aldık." diyor. anlayın işte, alt metinde söylenen bu. nasıl bir memleket oldu lan bu ülke? hicbir sisten, hicbir yasa yok. bir şey yapmak istedikleri zaman, tek yapmaları gereken, o şeyle ilgili tüm yasaları ona uygun düzenlemek, sonra tersini yapmak istedikleri zaman da yine aynı şeyi yapmak.

--- alıntı ---

cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan'ın kültür ve medeniyetler beşiği olan yurdumuzun eşsiz zenginliklerini korumak için gösterdiği derin hassasiyet ve tavizsiz tutum, bakanlığımız tarafından sarsılmaz bir ilke olarak kabul edilmektedir. bakanlığımızın peri bacalarının bulunduğu bölgede kaçak ve çarpık yapılaşmaya karşı verdiği talimatlar doğrultusunda göreme beldesinde 2 pafta 9423 parselde yapıldığı belirlenen inşaat hakkında yıkım kararı alınmış ve yıkıma başlanmıştır. ayrıca bakanlığımız tarafından kurulan komisyonla kapadokya bölgesinde çok hızlı bir şekilde incelemeler yapılacak ve tespit edilen kaçak ya da çarpık yapılarla ilgili kararlar aynı hızla alınarak uygulamaya konacaktır.

--- alıntı ---
devamını gör...
yani tayyip olmasa ülkeyi tezek götürecek. bunu anladığımız karar. tayyipe varana kadar arada milyon tane adam var bunlar ne iş yaparmış acaba? boğazınızdan geçen her lokma, her kırıntı haram anasını satayım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar