pes 2020

demosu çıkan ve bazı ayar olduğum şeylere rağmen beğendiğim oyun. şutlar hala fifa kadar tatmin edici değil, çok kolay top kapılıyor ve kaleciler tırt. bunlara rağmen önceki senelere oranla çok daha beğendiğim bi oyun oldu. hatta hantallığını bile beğendim. ismi de bu arada efootball pes 2020. sanırım zamanla pes ismini terkedip efootball'a geçiş yapacaklar. maç içinde pes değil efootball logosu çıkıyor sürekli.
devamını gör...
2020'ye büyük ümitlerle girip aradığı hiçbir şeyi bulamadığını düşünen indan evladının yenildiğini kabul edişini bildirir.

- pes 2020 pes! benden olmayacak kabul

belki yanlış şeyi arıyor belki de buldu farkında değil. olamaz mı olabilir.
devamını gör...
97de fifayla giriş yapmıştım bu dünyaya, 2003te pesin daha iyi bir oyun sunmasıyla pese geçtim, 2011'e kadar da peste abartısız binlerce maç yapmışımdır. 2012den sonra fifanın tekrar öne geçmesiyle fifaya geçiş yaptım. ara ara pes oynadım. 2018'de yüzden fazla maç yapmışımdır, bi fifa olmasa da fena değildi. ama şimdi geldik 2020'ye, bütün upgrade'leri ve patchleri kurulu oyunda, ama oyunu oynamak değil oyuna katlanmak gerekiyor sanki. zulüm resmen.

fifaya kıyasla bir kaç iyi yanı var diyebilirim, patchlenince grafikler ve özellikle renklendirme ve ışıklandırmalar fifadan daha iyi, bir de defans bekler oyuna daha iyi dahil oluyor. liverpool'u alınca robertson ve özellikle de trent'in takımda olduğunu net hissettim. ama bunlar kesinlikle oyunu almaya yetecek özellikler değil.
devamını gör...
diğer pes serilerine göre gol atmanın daha bir zor olduğu oyundur.
bir tık fifa ya benzetme hissiyatı içerisine kapıldım yavaşlık söz konusu olduğundan olduğundan.
devamını gör...
geçen haftalarda steam'de 73 tl ye düşmüştü.

30 nisan'da steam cüzdanına "ayın enparalısı" olarak 50 tl attım 25 tl si geri geldi.

daha sonra 5 mayıs'ta da 20 tl attım 10 tl iade gelecek.

3-5 lirada daha önceden vardı.

kısaca 6 mayıs'ta enpara kullanarak 36,5 tl ye almış olduğum oyun.*
devamını gör...
maalesef her sene geriye gidiyor. fifa lobisine bizi rezil etti.
zamanında playstation kafelerin açık kalma sebebiydi. yeni oyunu çıktığında boşta bulamazdık. hey gidi hey.

hiç unutmam ilk olarak 2006 yı bilgisayarıma kurmuştum. başından kalkamıyordum. arkadaşlar kendi joysticklerini getirirdi turnuvalar yapardık...

tanım: can çekişen serinin son oyunu
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar