pharmaton

kronik yorgunluk, konsantrasyon bozukluğu, hatırlama zorluğu çekenler için günlük ihtiyaca uygun ginseng ekstresi, lesitin, vitaminler, mineraller, eser elementler içeren vitamin. yetişkinler için kahvaltıdan sora 1 kapsüldür çoçuklar için önerilmez. aç karnına içmeyi denemeyin mide bulantısı yapar.
devamını gör...
öss ye çalışırken alıyorsunuz bunları. *
yanında da kupa kupa kahve...içiyorsunuz sabaha kadar. *
kafam çalıştı sayelerinde ama;*
anlamadığım, kafam zaten çalışıyordu önceden de*
e, onları niye içtim öyleyse??? *
devamını gör...
konsantrasyona ve zindeliğe katkısı olduğunu düşündüğüm ve bizzat test ettiğim vitamin bileşimi. tavsiye ederim efendim. kilo aldırır diye korkmayın, denedim aldırmıyor. *
devamını gör...
ambalajı gözalıcıdır,turuncu renk placebo etki açısından hayalperest kullanıcıları ağına rahatça düşürebilir.kapsüller iğrenç kokmaktadır mümkünse bol su ile koklamadan hızlıca yutulmalıdır.
devamını gör...
bilimsel verilerle kanıtlanmasada, kullananlarda ileri derece hazımsızlık yaptığına artık emin olduğum ürün.kullanıcılarına mevlana yunus emre, insan, sevgi, hoşgörü ne bileyim bunun gibi kelimeleri google da aratmasını öneririm.
not:eksile kardeşim eksileme korkma tuşların aşınmaz.
devamını gör...
pahalı bir ilaçtır. fiyatı 55.29 tl'dir ve içinde 60 kapsül bulunmaktadır. (tanesini artık siz hesaplayın). değer mi derseniz son kuruşuna kadar değer efendim. her ilaçta olduğu gibi klasik yan etkileri bulunmakla birlikte ilacın en önemli tesiri kişiyi " hallederiz ya" moduna sokmasıdır. yani bitkinlik ,stresin neden olduğu yorgunluk kendini halsiz hissetme konsantrasyon azalması ve zihin açıklığında azalma gibi konularda etkilidir. sınav dönemlerinde , sunum- ödev hazırlığında, "napıcam ben ya" derdine düştüğünüzde bi deneyin derim.he tüm bunlara bakıldığında plasebo etkisi olduğu düşünülebilir. evet olabilir de.
devamını gör...
fayidesini uyku vesilesiyle gördüğüm ilaç. "asker kalk!" ruhuyla gözler açıldığı an ayaklandırır. fakat bunu sabah aldıktan sonra akşam suularında alkol almanın bir handikabı var mıdır? konuya vakıf olan birisi beni aydınlatırsa sevinirim, bu sorunun tam mecrası olmasa da, sormuş bulunayım
devamını gör...
15 gün kullandığım ilaçtır. bir hayrını gördüm mü? hayır. hala kendimi sarılınıp uyunmuş sabah da bir kenara atılmış yorgan gibi hissediyorum; yığılmış, buruşuk ve işe yaramaz...
devamını gör...
yoğun iş, okul ve ev temposu sonucunda oluşmuş kronik halsizliğe, yorgunluğa iyi gelen vitamin deposu.. mümkün olduğu kadar akşam yemeklerinden sonra almayın verdiği enerji uykusuzluk olarak karşınıza çıkıyor. akşam yorgunluktan uyuyakalmak istemeyenler sabah iyi bir kahvaltıdan sonra içsin derim.

ilk günden itibaren etkisini hissediyorsunuz. 60 kapsül 70tl. evet pahalı olmasına karşılık diğer multivitaminlere kıyasla fazlasıyla hak ediyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.