photoshop

şŸaftı kaymışŸ fotoğŸrafları hizaya sokma programı .quasimodo'yu bile güzelleşŸtirebilecek ve aynı zamanda angelina jolie'yi quasimodo'ya benzetebilecek kapasiteye sahip sihirli bir fotoğŸraf işŸleme yazılımı .
başŸbakanımızın tabiriyle nam-ı diğŸer ;
(bkz: fotoşŸok)
devamını gör...
fotomodellerin olmazsa olmazi,normal hayatta sivilceden,cilden surati gorulmeyen hatunlari bir anda pamuk gibi surata,sutun gibi bacaklara kavusturmasiyla meshurdur.
devamını gör...
teknolojik estetik. bir tık aha gısın gitti. buradan yoz güzellik algısına ve oradan paket güellik anlayışına da gideriz. kapitalizm kadar sahtekar bir şey.
devamını gör...
tarihsel gelişim sürecine inersek; cs4 versiyonunun photoshop 11 diyebileceğimiz program.
ilk olarak 2.5 versiyonunu kullanmış biri olarak programı tanıyanlar için ifade edeyim, layer denilen bir şey yoktu.
ve tek bir hareket geri alınabiliyordu. yaptın yaptın, sadece 1 geri alabiliyorsun. hey gidi günler heey!
devamını gör...
yeni başlayanların, ekrandaki imajı efekt manyağı yaparak güzel birşeyler yaptığını zannettikleri program. acemisi için filtreler ve efektler en çok kullanılan menülerin başında gelir. ama zamanla terkedilmesi gereken bir davranış biçimidir bu. sade ve net işler çıkartabilmek için bir tasarımcının sağ eli. sağ kolun önemli bir parçası yani. ama kıvamında kullanmak lazım. özellikle fotograf stüdyosundaki arkadaşlar, lütfen yüze ait unsurları * rötuş yapacam diye yok etmeyin. son sözüm budur. *
devamını gör...
oto boyacısının,kuaförün,çoluk-çocuğun kullandığını iddia ettiği,sırf bu nedenle tasarım işlerinin suyunun çıkmasına neden olan,ancak çokaz kişinin profesyonelce ve yaratıcı işlerde kullanabildiği yetenekli program.
devamını gör...
yüzdeki sivilceleri yok etmek, dişleri parlatmak, fazla kilolardan kurtulmak gibi normal hayatımızda bize eziyet gibi gelebilecek şeylerin iki tık ile halledildiği ve bu yüzden de net alemine "photoshop ile çirkin kız yoktur" sloganıyla damgasını vuran çok fonksiyonlu programdır. yapanlardan Allah razı olsundur, elleri dert görmesindir.
devamını gör...
3 sene önce korkarak baktığım,
şimdi ise, şaheserler çıkardığım 'deli' bir program.
-
orjinallerine bakayım diyipte sitesine girersiniz, ama sitede dünyanın 62629528 ayrı ülkesi olmasına rağmen türkiye'yi göremeyince de, nan böylelerine acımayacaksın, dayanın korsan http://ps.ye diye şeytanın fısıldamasına fırsat veren şirketin ürünü*
orjinalleri sadece 999$'cık
devamını gör...
her sene yeni sürümü çıkar, daha çıkmadan heyecan denizlerine yelken açarız. yeni özelliklerine salya akıtırız. çıkar çıkmaz da hemen alırız.* bir de bakarız ki bilgisayarımız bu sürüm için yavaş kalıyor. hemen bilgisayarı yükseltiriz. sonra yeni sürümü gelir, yine aynı döngü.
oysa hakiki grafiker, hakiki ilüstratör photoshop'tan medet ummadan da işini en kral şekilde yapar. bir programın tutsağı da olmaz.

ama yine de ekmek teknemdir, günümün başlangıcı ve finalidir.
(bkz: ömrümü yedin)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar