pitbull

köpeklerin en önemli özelliklerinden olan sadıklık ve sevimlilik vasıflarını tamamen kaybedip saldırganlık ve çirkinlik özellikleri kazanan genleriyle oynanmışŸ canlı türü. beslemesi yasak olduğŸu için bu köpeğŸe sahip olan insanlar köpeklerin gezinme ihtiyacını gece el ayak çekilince ve ortalık ıssızlaşŸınca karşŸılarlar. gecenin 12'sinden sonra en ideal saattir.
devamını gör...
sadece insanların değil aynı zamanda sokak köpeklerininde artık nasıl bir iç güdüyse 200-300 metre öteden görmesiyle havlaya havlaya kaçmalarının bir olduğu köpek cinsi.
devamını gör...
aslında dünyanın en sadık en dost canlısı en sakin köpekleridir.fakat dar görüşlü insanların saldırganlıkla döverek karanlık odalara kapatarak kavga ettirerek saldırganlaştığı ve insanlara itici gelen köpekler haline gelmişlerdir.hayvanların asıl özünü bozan zihniyetleri burdan kınıyorum.
devamını gör...
bulldog ve terrier türlerinin birleşiminden oluşmuştur. bildiğimiz anlamda vahşi bir hayvandır ve amatörlerin eline evrilmemesi gerekir. sosyalleşemezler, kırmızı kuşak olarak tabir edilen saldırgan cinslerin en tehlikelisidir. insanın direk boğazına ve yüzüne saldırır. kendi hemcinsleri ile dahi kavga eder, dost olamaz, diğer köpeklerin arasına konan bir pitbull olduğu yere oturur ve çevresindeki köpeklere göz dağı verir. uzun bir eğitimden geçseler dahi ehlileşemezler, çevredeki heyecanı ve enerjiyi çok iyi sezebilirler, bu onlar üzerinde olumsuz bir etki yapar ve olduklarından daha da saldırganlaşmalarına neden olur. ülkemizde ağızlıksız gezdirilmesi halen yasaklanmamıştır.
devamını gör...
bulldog ve terrier türlerinin birleşiminden oluşmuştur. bildiğimiz anlamda vahşi bir hayvandır ve amatörlerin eline verilmemesi gerekir. sosyalleşemezler, kırmızı kuşak olarak tabir edilen saldırgan cinslerin en tehlikelisidir. insanın direk boğazına ve yüzüne saldırır. kendi hemcinsleri ile dahi kavga eder, dost olamaz, diğer köpeklerin arasına konan bir pitbull olduğu yere oturur ve çevresindeki köpeklere göz dağı verir. uzun bir eğitimden geçseler dahi ehlileşemezler, çevredeki heyecanı ve enerjiyi çok iyi sezebilirler, bu onlar üzerinde olumsuz bir etki yapar ve olduklarından daha da saldırganlaşmalarına neden olur. ülkemizde ağızlıksız gezdirilmesi halen yasaklanmamıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar