pkk'nın bir ak partiliyi direğe asarak infaz etmesi

#haber 

ağrı'nın doğubayazıt ilçesinde yaşanmış infaz. adamı işbirlikçi diyerek direğe asmış ve infaz etmişler. Allah rahmet eylesin. bu canilere kim destek olduysa elleri kırılsın. buradan

edit: şöyle bir iddia var ve doğru olduğuna inanıyorum. devlet bunun bedelini en az 30-40 teröristi öldürerek ödetmeli.

--- alıntı ---

içişleri bakanı soylu'nun, hdp'li buldan’ı arayarak “o köyde taş taş üstünde bırakmayacağım. o teröristleri yakalayacağım” dediği öğrenildi

--- alıntı ---
devamını gör...
pyd örneği ortada. hakim oldukları yerde halkı nasıl baskıladıkları, ideolojik tutumları vs

pkk'nın siyasi ayağı hdp'ye kürt partisidir diyerek oy verenler uzatılan ele, yapılan reformlara ihanet ediyor.
devamını gör...
yeni şafak'ın kaldırdığı haberdir.

diğer tüm siteler de kaynak olarak yeni şafak'ı vererek haber yapmış.

isim cisim yok. umarım olay gerçek değildir. ancak vatan için can vermeyi "kelle hesabı" ile değerlendirenler, çözüm sürecini başlatanlar, habur'dan davullu zurnalı teröristleri içeri sokup çadır mahkemelerinde göstermelik yargılatıp salıverenler?

onlar akp'li olduğu için suçsuz canııım!
devamını gör...
olay ağrı/doğubayazıt'ta gerçekleşiyor.
ak partiye oy verdi diye pkklı şeref yoksunları tarafından infaz edilmiş gariban. tek suçu ak parti müşahidi olmak...

doğubayazıt'a bağlı yangınyurt köyünde (çiftlik) bakkal işleten mevlüt bengi, köyde bulunan bir elektik direğine bağlı ve infaz edilmiş halde bulundu. edinilen bilgilere göre, türkmen köyünde ikamet eden mevlüt bengi (45), kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından yangınyurt köyünde bir elektrik direğine bağlanarak infaz edildi. ellerinden direğe bağlı ve başından silahla vurulan bengi'yi gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi.jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

haber linki
devamını gör...
intikamı alınmalı. kanı yerde konmamalı. ev ev pekekeliler tespit edilip infaz neymiş gösterilmeli. onun bunun çocukları!

edit: ?! sölükte pekekeli var da biz mi bilmiyoruz lan?
devamını gör...
terör örgütüne yakışan bir harekettir.

adam ise mazlumdur. Allah rahmet eylesin.
devamını gör...
Allah rahmet eylesin.

güzel başlayan günümüzü zehir eden haber. tespit edilip hapse falan atılmasın bu cibilliyetini kanını... direk kepçeyle falan ezilsin yakılsın.
devamını gör...
kimin veya kimlerin öldürdüğü bilinmiyor ama pkk'nin adamı akp'li olduğu için öldürdüğü biliniyor yani. bu kadar aptal olmak zorunda degilsiniz.
devamını gör...
karşılığında en az 100 tane pkklı köpeğin gebertilmesi gereken elim hadise. adamın hangi partili olduğu önemli değil. önemli olan pkk nın cinayetlere devam etmesi. devlet iyi mücadele ediyor son dönemde bu alçaklarla. demek daha da sert olmak lazımmış.

savunulacak tarafı yok, kimse savunma cür etinde bulunmaya kalkışmasın bile.
devamını gör...
elbette şaşırmadık. ortada bir cani sürüsü ve onun siyasi uzantısı mevcut.
ama unuttukları bir şey var, o da türkiye cumhuriyeti devletinin kendilerinden büyük olduğudur.
devamını gör...
benim bildiğim süleyman soylu bu sözü verdiyse sonuna kadar yerine getirir ve burunlarından fitil fitil getirir.. getirsin de.
bu mazlumun kanı kimlerin eline bulaşmışsa onlar da ömür boyu vicdan azabından kurtulamasın.. hoş vicdan azabı duyabilmek bile bir erdemdir. kalleşten, kalleşi destekleyenden ne kadar erdem beklenirse o kadar..
Allah rahmet eylesin..
devamını gör...
sunuş biçimi problemli olan haber.

harbiden lan boyaci cocuk haklı.yani adam ak partili olmasa bu konu bir konu haber değeri taşımayacak mıydı ?
gerçi bu durum pkk'nın veledi zinalığına engel değil.
devamını gör...
boyaci cocuk'un isabetli tespitini dikkate almamız gereken olay. yani o bilgi nasıl edinildi öyleyse?

öte yandan, beyaz kefenli ak yürüyenlerin benim dikkat çektiğim, çözüm süreci ve tsk'nın akp eliyle güçsüzleştirilmesine yorum bile yapmaması ne kadar ikiyüzlü olduklarının kanıtıdır.

dün liderleriyle, siyasetçileriyle, gazetecileriyle pkk'yı normalleştirmeye, apo köpeğini güzelleştirmeye çalışan akp'liler değil miydi? şehirleri pkk'ya teslim edenlere tek kelime bile etmeyen akp'lilerin yüzsüzce, sanki samimilermiş gibi konuşması bir tek beni mi tiksindiriyor?

yarın tayyip erdoğan yine çıkıp ikinci çözüm süreci derse yine sus pus olmayacak mısınız sözde vatansever çıkarcılar?

gerçekten iğrenç insanlar var...
devamını gör...
vurgunun devlet=akp şeklinde yapılarak sunulduğu olay. bir türkiye cumhuriyeti devleti vatandaşının teröristlerce katledilmesini bile "akp'linin öldürülmesi" diye parti ayırarak veren bölücülere de selam olsun! ama medyadaki, ama sözlükteki...

bir yurttaşımız siyaseten meşru bir görev aldı diye katledilmiş, akp'li olsa ne olmasa ne? bunu bile insanları kutuplaştırıp kendi safınızı güçlendirmek için kullanıyorsunuz.

yakında gittiğinizde geriye kalan artık seçmenleriniz unutacak ve utanmayacak. yüzsüzlüğü sizde gördük...
devamını gör...
en kısa zamanda bütün yöneticilerine, bütün taraftarlarına adalet önünde hesap sorulması gereken namussuz, şerefsiz teröristlerin bir vatandaşımıza yaptığı fiil.

canım sıkıldı, bunun partili olup olmaması ile alakası yok. pkk eskiden parti mi ayırıyordu? öldürülen bebeklerin, öğretmenlerin, imamların, kürtlerin partisine mi bakıyordu? bir insan öldürülmüş, şehit edilmiş. haber dilinde ak partili yazdı diye üzülmeyecek miyim? üzülmeyecek miyiz? öfkelenmeyecek miyiz? anayasal bir hak kullanmış vatandaşımız ve teröristler öldürmüş kendisini. bunda da mı ayrışalım?

en kısa zamanda failler yakalanır inşallah.

şehit edilen vatandaşımıza Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
devamını gör...
--- alıntı ---

boyaci cocuk'un isabetli tespitini dikkate almamız gereken olay. yani o bilgi nasıl edinildi öyleyse? öte yandan, beyaz kefenli ak yürüyenlerin benim dikkat çektiğim, çözüm süreci ve tsk'nın akp eliyle güçsüzleştirilmesine yorum bile yapmaması ne kadar ikiyüzlü olduklarının kanıtıdır. dün liderleriyle, siyasetçileriyle, gazetecileriyle pkk'yı normalleştirmeye, apo köpeğini güzelleştirmeye çalışan akp'liler değil miydi? şehirleri pkk'ya teslim edenlere tek kelime bile etmeyen akp'lilerin yüzsüzce, sanki samimilermiş gibi konuşması bir tek beni mi tiksindiriyor? yarın tayyip erdoğan yine çıkıp ikinci çözüm süreci derse yine sus pus olmayacak mısınız sözde vatansever çıkarcılar? gerçekten iğrenç insanlar var...

--- alıntı ---

biz o çözüm sürecini kemalist güruhu yıllarca inim inim inlettiği, fertlerini diyarbakır cezaevlerinde asit kuyularında yaktıkları, ne yönetimde ne de kamuda ne dillerine, ne kültürlerine sahip çıkılmayan kürt halkının pkk'nın elinden kurtulup devletin şefkatine, devletiyle barışması için yapıldığı için destek verdik. devlet daha fazla teröre para harcamasın, daha fazla insan kayıpları olmasın diye destek verdik. pkk o bölgedeki insanların zorluklarını, sorunlarını devlete silah sıkmak ve uluslararası kamuoyunda haklı bir mücadeleymiş gibi göstermesinin önüne set çekmek için buna destek verdik. bugün kendi silahlarını kullanıyorsan bu çözüm süreci sayesindedir efendi! onların yaptıklarını evet sineye çektik. çünkü onlar böyle yapıyor diye biz bu ateşin sebebi olmayacağız diye! zira olmadık da.

tsk güçsüz değil. aksine eskisinden kat be kat daha güçlü. zira darbe girişiminden 40 gün sonra operasyonlara çıkıp çatır çatır iş yapıyorsa bundan iyisi şamda kayısı. bak! artık kimse türkiye'ye laf geçiremiyor pkk konusunda. afrinmiş, münbiçmiş, çatır çatır giriyoruz. biri de çıkıp bir şey desin!

siz onca insanın haklarını gasp ederken, onca insanın kanı elinize bulaşmışken, dillerine dahi tahammül edemezken, insanları temel hak ve özgürlüklerinden alıkoyarken kendinizden tiksinmiyorsunuz da bizden mi tiksiniyorsunuz! bu ülkede siz varken pkk'ya gerek var mı? ikinci çözüm süreci demeyecek. faraziye konuşma insan artığı yaratık!
devamını gör...
--- alıntı ---

canım sıkıldı, bunun partili olup olmaması ile alakası yok. pkk eskiden parti mi ayırıyordu? öldürülen bebeklerin, öğretmenlerin, imamların, kürtlerin partisine mi bakıyordu? bir insan öldürülmüş, şehit edilmiş. haber dilinde ak partili yazdı diye üzülmeyecek miyim? üzülmeyecek miyiz? öfkelenmeyecek miyiz? anayasal bir hak kullanmış vatandaşımız ve teröristler öldürmüş kendisini. bunda da mı ayrışalım?

--- alıntı ---

eskiden ayırmıyorlardı. gerçi eskiden orada ne kadar parti mensubu etkindi ki? şimdi ayırıyor. çünkü biliyor orada kendisine tek rakip ak parti. onlar da ona göre hareket ediyorlar.
devamını gör...
boyaci cocuk benzer kafada olduğu için kem küm ettiği cinayet. muhtemelen kafasını pkk sempatizanı sitelerden çıkarmadığı için mit 'in falan yaptığını zannediyordur.

biz pkk bir öğretmen de öldürse bir işçi de öldürse bir çocuk da öldürse hepsini dile getirdik.

adamın akp li olduğunu belirtmemin nedeni hdp denen alçak güruhun siyasi bir oluşum değil pkk nın sözcülüğünü yapan bir örgüt uzantısı olduğuna vurgu yapmak. kaldı ki bu ilk cinayet değil.

akp bölgedeki en güçlü siyasi oluşum olduğu için sürekli akp liler hedef alınıyor. hdp nin çaresiz kaldığı yerde pkk devreye giriyor. bunu görememek için kör olmak lazım.
devamını gör...
haber sitelerinde infaz edilenlerin sayısının iki olduğu söyleniyor. Allah yapanların belalarını versin. devlet, bölgenin doksanlı yıllara dönmesine izin vermemeli. en kısa sürede teröristleri bulup cezalandırması gerekir. aksi halde terör hem can almaya devam edecek hem de halkla devletin arasını açmaya çalışacaktır.
devamını gör...
bugün bir başka partiliyi, yarın başka bir partilyi asabilir. bu tür şeyler güzel değildir. infaz etmesi ne demek, işte konu nereden nereye geliyor, chp bunlara barajı aştırmamış olsaydı bunlar da haritadan silinip gideceklerdi, tam bitti derken chp nin pkk ya can suyu vermesi oldukça düşündürücüdür.
devamını gör...
referandumdan önce dillendirilen idam meselesi ilk icraat olarak meclis’ten geçmeli ve bu gibi teröristler idam edilmeli. elbette yakalanacaklar. bunları yakalayıpta dağdaki şartlardan daha iyi şekilde içerde beslemek te neyin nesi!
devamını gör...
yani boyacı cocuk'u bile pkk kafasıyla bir tuttunuz ya, ben daha da bir şey demiyorum. gerçekten bu zihniyet eğitilmez! egitilmesin de zaten. bu resmen fosfor israfı olur.
her gün sövdüğünüz pkklılarla tam anlamıyla ruh ikizisiniz.
devamını gör...
işid'in canlı canlı yaktığı iki askerimizden daha fazla tepki verilecek olaydır.
devamını gör...
bugün valilikçe yapılan açıklamada söz konusu şahsın intihar ettiği açıklanmıştır. tabi burada masturbasyon yapan sözde milliyetçi
tosuncuklar için önemli olan adam akp'li olmasıydı ama intihar ettiğine göre hangi partiye sempatin vardı ellaam diye sorma şansımız da yok.

aslında mezkur tosuncuklar bundan altı sene önce fethullahçıların kara marsıklara zeybek oynattığı türkçe şenliklerinde, ahmet kaya şarkılarıyla kendilerinden geçiyorlardı. o zamanlar apo'yu sevmek ve ahmet kaya'yı övmek imanın 7. şartı gibi bir şeydi. şimdi ise bu trend yerini milliyetçiliğe bıraktı. bakalım siyaset denen çarkıfelek bize tüm melanet ideolojiler içinde en melunu olan islamcılık taraftarlarının yeniden megri megri türküleri söylemelerine meydan verecek mi ?
devamını gör...
valiliğin açıklama yaptığı kişi fevzi ertik bu başlığın konusu olan kişi mevlüt bengi. valilik açıklamasını pkk yı aklama heyecanı ile getirip yazmışın ama alakası yok.

diyelim ki olay öyle değilmiş bu daha önceki infazlari ortadan kaldırmıyor pkk sevici seni.
devamını gör...
iddiadır. ben demiyorum az önce atv dedi. iddiaya göre dedi. iddia haberciliği bir yana kim olursa olsun kötü bir durum. ama bunun üzerinden parti propagandası yapmanın adı ne bak işte onu bulamadım.
devamını gör...
elleri bağlı direğe asılı olduğu halde intihar edebilen bir insan hikayesi henüz okumamıştım sağolsun dünya sözlük okuttu bana..
insafınız izanınız kurusun..
böyle bir ölüm karşısında siyaseti merkeze almakta neyin nesi..
pekaka bir siyasi hareket değildir cinayet şebekesidir..
hedefi yönü şuuru yoktur..
patilerinden kesilerek öldürülen yavrumuzun cansız bedeni üzerinden de yaşanmış birçok örnekte de oldugu gibi iktidara yüklenmişlerdi..
ha keza suçun bireyselliği, karine gibi kavramlar da kenef yoluna gittiğinden beri kokuyoruz..
hepimiz kokuyoruz, leş gibiyiz..
senin anan baban kardeşin böyle direğe asılarak katledilse (böyle bişi olmasın Allah korusun)..
ya da senin anan baban kardeşin yoldaşın çocuğun ''seni'' böyle görse..
Allah yaşatmasın, Allah yaşatmasın..
hal böyleyken ölü bedeni nesneleştirip dilin şehvetinde kaybolup gidiyoruz..
yeter lan artık yeter..
böyle cığlık cığlığa delirme hakkımı bir gun kullanırsam..
Allah kullandırmasın..
o hakkım şöyle dursun..
durmasın,
bu olay çok acı lan..
buna da delirmyorsak yazıklar olsun bize..
ak partisini cehepesini hedepesini yemişim bak direğe bağlı bir adam var resimde..
ağrıda iki ölümlü hadise var biri bu diğeri intihar..
ikisi de acı fakat karıştırmayın..
devamını gör...
partisi farketmez. pkk insan öldürme üzerine kurulmuş bir örgüttür, ideoloji falan hepsi hikaye. ınsan öldürmeyi savunan insanlara yapılması gereken aslında çok karmaşık değil: "kurdun ıslahı ölümüyledir." sizi öldürmeyi planlayan, insan kaynağı toplayan, para kaynağı dilenen bir orgutle ortak paydamız o la maz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar