pkk ya tek laf etmeyen haşhaşiler

Allah'tan belalarını bulmalarını dilediğim haşhaşilerdir, her kimseler. aynı zamanda bunlara taviz verip dibimizde patlayan bombaların hesabını soramayanların da Allah belasını versin. pkk'yı bu kadar palazlandırıp bir dönem barış örgütü gibi lanse edenlerin de Allah belasını versin. apo kürtlerin lideridir diyenin de Allah belasını versin. apo ortadoğu'da türkiye'nin önünü açıyor diyenin de, apo artık yaşatmak istiyor diyenin de, hdp'yi akp olarak biz güçlendirdik diyenin de Allah belasını versin.
devamını gör...
http://www.sabah.com.tr/gun...

işte öyle bir şey.

http://www.zaman.com.tr/yaz...

ya da böyle. veyahut;cemaat tvlerinde her Allahın günü boy gösteren mehmet altan: "ey kürtler; kobani'yle birlikte, batı'nın ortadoğu'da aradığı model toplum olarak tam desteğini kazanabileceğiniz, bağımsız devletleşmeyi başarabileceğiniz olağanüstü bir tarihsel fırsat yakaladınız. şimdi akp ile dar bakışlı yerel bir barış yapmanın değil, çok daha geniş ve büyük düşünüp, hayranlık yarattığınız batı'nın desteği ile bağımsız devlet için savaşmanın zamanı."

ve şerefsiz olan, hain olan biziz. osman baydemirden geliyor. ilgili linki gören gördü. bilenler de biliyor. bilmeyenler bizzat gelip sorabilir.devamını gör...
etmezler tabi kendi gazetelerinde yazarları hdp güzellemesi yapmış bir topluluk bunlar. sorsan fethullah hocaefendi diye saçmalarlar.
devamını gör...
kendi yazarlari pkk guzellemeleri yapmis olanlardan hicbir farklari yoktur.
devamını gör...
akplilerdir.. daha bugün o günkü siyasi konjoktürde hede hüde diyerek bir de açıklama yapıyor omurgasız.. laf attığınız cemaat, çözüm süreci devam ederken, o günde bugün de siyasi anlamda bir şeyler anlatmak isteyenin yanında durdu ama elinde silah olana en şiddetli tepkinin verilmesi gerektiğini ifade etti.. dizilerine çekim hakkı vermediniz askerin kahramnalığını anlatıyor çözüme zarar veriyor diye .. pkkya laf edemeyen hainlerin kim olduğu ortada .. o günlerde pkknın güçlendiğini, katılımın arttığını, meşruiyet kazandığını, ki hdp nin oylarının artmasının da sebebi budur, bangır bangı bağırarak anlatıyordu.. o gün de hain diyordunuz bu gün aynı şeyi söylüyorsunuz.. insanda biraz utanma olur ..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar