pkk

bildiğim birşey var ki; o insanların da bir zamanlar türkiye'de yaşayan,okuyan,çalışan gençler olduklarıdır. bu insanları yok etmeyi düşünmektense daha fazla kan akmaması için bu insaların neden orada olduklarının sorusu sorulmalı ve onların oradan indirilmeleri için mücadele edilmeli. bilinmeli ki, o insanlarda öldüklerinde bizim topraklarımız'daki bazı anaların da gözü yaşlı olmaktadır. bu insanlar,daha fazla devlete küstürülmemelidir.
devamını gör...
büyük güçler tarafından desteklenen organizasyon. kürtler'e göre kurtuluşçu, bize göre terörist. insanlığa göre ise katiller ordusu.
devamını gör...
sosyalist örgütleri taklid edip, yeri geldiğinde emperyalizme savaş açtık diyen, amma velakin sosyalizmin baş düşmanları, abd ve israilin dizinin dibinden ayrılmayan, savunmasız bebekleri öldürüp kendilerine gerilla diyen, dahası da gerillanın ne anlama geldiğini bilmeyen çapulcular sürüsü...
(bkz: gerilla)
edit: ne oldu zorunamı gitti. istersen 50 tane daha eksi bas
devamını gör...
bugüne kadar hep söyle düsünmüsümdür;


--- spoiler ---
tsk nin gündemde tutunabilmesi, sözünü gecirebilmesi, birtakim ayricaliklardan faydalanip halkin duygularini sömürmesi icin, gladyo tarafindan desteklenip kurulan teröristik yapiya sahip olusum.

--- spoiler ---
simdi gelelim bazi kafama takilan en büyük soru;

1. pkk nin var olusu, kimlerin cebine faydalidir?

argümanlarim arasinda bugüne kadar pkk icin 300 milyar dolar para harcadigimiz yeraliyor.

eger pkk olmasaydi askerler hep 2.planda kalacak, önemlerini yitirecekler, ayrica cesitli silah ihalelerinden cukkayi dolduramayacaklardi.
devamını gör...
pkk nın ortaya çıkma sebei kürt sonu değildir a dostlar. bu sorun babamın zamanında ortaya çıkma zamanıdır yani 1980 ler nasılmı

mel: baba bu a.g pkk ne iş nedir nasıl oldu
baba: bak oğlum ben sıkı bir solcuydum zamanların editinden bokuna kadar her suyu içtim
m : nedir bu nasıl çıktı
b: chp oğlum
m: nasıl lan
b : cidden öyle
m: eeeee
b: bu a.g çocukları bu abdullahı bize zamanında böylr lanse ettiler
m: nasıl baba
b: polisten kaçarken kuyuya düşen öğretmenin anısı üzerine kurulmuş bir örgüt olara tanıttılar
m: vay a.g
b: aman evlat aklını bulunduğun konumu iyi değerlendir
m: peki açılımı ney bunun
b: ben libyadaydım sen yokken ortalıkta o zaman orada propagandalar vardı göğsü açık kadınlar çocuklarını emziriyordu dikkatimi çekti sordum yanımdaki arap bir tercümene bu ne demek bana dedi ki amcık sizde harfler soldan okunuyor ama burda öyle değil pkk yazıordu kürdisan komünist partisi yazıyordu koçum dedi... anla yavşak oğlum dürtüsü geldi hemen arkasından. ayarmıydı bilmiyorum
devamını gör...
"yine onlar ki, Allah ile beraber başka bir tanrıya yalvarmazlar, Allah'ın haram kıldığı cana haksız yere kıymazlar ve zina etmezler. bunları yapan günahı(nın cezasını) bulur"
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar