platonik aşk

aşık olunan kişi haberdar olmadığından platoniktir nitekim haberi olmadığından karşılık verme gibi bi durumu da söz konusu değildir. tek taraflı yaşanır ve şahsi kanaatimce aşkların en güzelidir zira zerre beklentisi yoktur aşık olan kişinin aşık olunandan, yalnızca aşıktır, karşılıksız sever çocuk gibi saf ve temiz duygularla.
devamını gör...
geceleri sessiz sessiz ağlarsınız, sizi anlatan şarkılar ararsınız. bulursunuz. sabaha kadar dinler yine ağlarsınız, onu özlersiniz. kokusunu, gözlerini, gülüşünü. onu uzaktan sevmek istersiniz. sizinle konuştuğu zamanları diil kaçamak kaçamak baktığı zamanları seversiniz. o kaçamak kaçamak bakmasa da öyle hayal edersiniz. yaptığı herşeyi kendinizle ilişkilendirip bundan zevk alırsınız. güzeldir, hoştur kimi zaman kişiyi güçlendirir bu duygu, kimi zaman ise alır dipsiz bir kuyuya düşürür insanı.
devamını gör...
bitmesinin kendi elinizde olduğu, kendinizin strese sokmadığınız, sadece onu görmekle mutlu olduğunuzun yeterli olduğu aşktır... ergenlik döneminde faydalıdır... kişiyi olgunlaştırır.
devamını gör...
imam hatipte sık rastlanan bir durumdur.1000 öğrencinin 800'ü kız 200'ü erkektir.200 erkekten 50'si garanti yakışıklıdıhttp://r.ve bir erkeğe genelde 5 ila 25 kız düşer.
hafızlara duyulan platonik aşklar vardır ki platonikliğin zirvesidir.bakıp bakıp ağlayan kızlar,arkadaşlarından "o kimseye bakmaz sana neden baksın" yahut "bence tam birbirinize göresiniz" gibi laflar alan tipler bu hastalığa kapılmış tedavisi mümkün olmayan tiplerdir.eğer çocuk hafızsa hastalığın geçmesi için tek bir yöntem vardır:"çocuğun gerçek yüzünü görmek" yahut şöylede denebilir "bir kızla konuşurken görmek".bu yöntemlere bazı kızlar facebookunda kız görmeyi de ekler ama çoğunun listesinde erkek olduğu için normal karşılar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar