portakal yokuşu

bubble.is adlı sitenin başlığını açarak bu siteden haberdar olmamı sağlamış, geldiği gibi favorilerime girmiş yazardır. eski yazarmış ama sözlüğün son halinden haberi yoktur belki, şu siteyi gösterdi ya bir ihtiyacı falan olursa beni bulsun. bak eski modum da, yüksek yerlerde tanıdıklarım var. *
devamını gör...
#6866980

ilgili tanımda çok faydalı linkler vermiştir. teşekkür ederim.

hatta böyle akademik makale- dergilere ait arşivlere ulaşabileceğim siteler verirse ayrıca memnun olurum. teşekkürler tekrar.
devamını gör...
duman sayesinde sözlükte yazmaya başlamış. doğal olarak musikişinas bir yazar* ayrıca faydalı bağlantılar içeren dolu dolu tanımlar da paylaşmakta belli konulara dair. (#6866980 , #6866965 , #6865987 ) hoş gelmiş diyelim bu vesileyle kendisine. tanımı da başlığı da bol olsun.
devamını gör...
bir sözlük yazarı. elit biri gibi duruyor. ikamet ortaköy ulus arasındaysa elittir yani. değilse burda işi ne? ve bu nickle işi ne? derhal açıklama getirmeli.
devamını gör...
yeni mi yazar?

gayet nazik ve kibar ve eski mi yeni mi size soylemeyecegim bir yazar.

edit: vazgectim soyleyecegim yazar. eski nicki ilysa olan, yeni baslangiclar yazari. hayirli olsun efenim.
devamını gör...
kişilik analizi ile ilgili hz ömer paylasimina bakarak sabit fikirli olduğunu söyleyebilirim. yeni fikir ve görüşlere kapalı tabiatı ve bazı kendince net doğruları hayatta çok iyi bir başarı yakalayamadigini gösteriyor. bak analiz yaptım şimdi dediğin gibi yap ve boş de. gucenirsen gucenirim ama şimdiden diyeyim.

bir yazar c vitaminli olanından.
devamını gör...
sözlükte yazdığı tanımlardan yola çıkarak bazen yazarlara ilişkin farklı bir intiba oluşabiliyor fakat hasbihal denen bir mefhum vardır; tekrar tekrar çay içilip de konuşulası türden. portakal yokuşu da öyle bir yazar, kendisiyle hasbihal ettiğinizde düşünerek yorumlama yapabildiğini görebilirsiniz. güzel bir yazardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar