bu ülkede müslümanlara haset eden kıskançlıkla kin tutan bir kısım şerli güruh var.

bunlar müslümanlıkla özdeşleşen partinin yaptığı her şeye düşman. yerli otoyu dahi sırf lansman yapıldı diye eleştiriyorlar. niye çünkü akp hava atıyormuş!

vay canına yav biri hipnotize mi ediyor sizi Allah aşkına! bu kadar sivriakıllı olmak için ne kadar ideolojik yobazlık lazım bilmiyorum!

tayyib hasetinin vatan hainliğine dönüşmesi ise ancak felak suresiyle açıklanabilir.

"de ki haset edenin şerrinden Allah'a sığınırım."

ve bunun en büyük örneklerini şeytanla yatağa giren malum faşist partilerde görüyoruz.

misal fetö cemaati müslüman görünürken onlara düşmandılar. niye çünkü müslümanlara düşmanlar!

sonra düşmanlarının vatan haini olduğu ortaya çıkınca bir anda dost oldular!

akp'yi de şimdi kendilerinin hala dost oldukları hainlerle, daha önce dostluk yaptıkları için suçluyorlar. e siz hala dostsunuz bu neyin kafası yahu!

gelgelelim bunlar sırf müslüman odağı parti yapıyor diye poşete 0.25 lira verilmesini, iett'ye akp döneminde 0.20 lira zam yapılmasını ülkece protesto ederken, imamoğlu dönemindeki toplamda aylık epey yüksek miktar tutan bu zamlarda çıtları çıkmıyor.

çünkü mesele zam değil sen hala anlamadın mı?
devamını gör...
bu durumun kaynağı çok belli ama dillendirdiğiniz zaman bölücülük ve ayırım yapmakla suçlanıyorsunuz. zaten yapan taraf da bunun mağduru gibi görünmek için yılda birkaç kez haberlere konu oluyor. aynısını pek çok konuda gördük. başkaları için duyar kasanları eren için "orada ne işi var" derken gördük. savcı selim kiraz öldürüldüğünde gıkları çıkmayanları gördük.
devamını gör...
çok komiksiniz gerçekten gerçekten ve çok özür dileyerek söylüyorum siz eğitilmezsiniz, elazığda akp belediyesi her yer kısa mesafe olmasına rağmen otobüs ve minibüslere zam yaptı(burda bulunduğum için bu belediyeyi örnek verdim), istanbul gibi ilçeden ilçeye ulaşım yapılan bir yerde zam beklememek imkansız olurdu. imamoğlu da az değil artık samimi gelmiyor lakin bu yaptığı şeyin yanlış olduğu anlamına gelmiyor ya hepiniz yanlış yapıyorsunuz ya da bu zammı bu kadar dile getirmeyeceksiniz.

diğer akp belediyeleri çok müthişmiş çok halktan yanaymış gibi davranamazsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar