posta gazetesi

sanayi ve ticaret bakanlığŸı'nın oha lan bi dur be! dediğŸi gazete.

malumu ã¢liniz, posta gazetesi uzun zamandır; ''en çok satan gazete biziz'' deyu hava atar, bununla da kalmaz yaptığŸı reklamlarda ''en çok satan gazete'' ifadesini kullanırdı. ve evet sayın seyirciler:

''tüketicinin ve rekabetin korunması genel müdürlüğŸü posta gazetesinin "türkiye'nin en çok satan gazetesi" ibaresiyle yaptığŸı reklamların gerçeğŸi yansıtmadığŸı gerekçesiyle durdurulması kararını verdi.''

http://zaman.com.tr/haber.d... (detay)
devamını gör...
sanayi ve ticaret bakanlığı'nın oha lan bi dur be! dediği gazete.

malumu âliniz, posta gazetesi uzun zamandır; ''en çok satan gazete biziz'' deyu hava atar, bununla da kalmaz yaptığı reklamlarda ''en çok satan gazete'' ifadesini kullanırdı. ve evet sayın seyirciler:

''tüketicinin ve rekabetin korunması genel müdürlüğü posta gazetesinin "türkiye'nin en çok satan gazetesi" ibaresiyle yaptığı reklamların gerçeği yansıtmadığı gerekçesiyle durdurulması kararını verdi.''

http://zaman.com.tr/haber.d... (detay)
devamını gör...
kahvehane milleti gazetesi.
doğru düzgün haber metni yok paso fotoğraf, metinler de zaten genelde bold karakterlerle yazılıyor. çok satılmasının sebeplerine gelince:

1. haydar dümen*
2. çözümü çok basit bulmaca eki vermesi
3. çabuk okunuyor/tüketiliyor olması
4. kocamı/karımı nasıl aldattım temalı hayat hikayeleri
5.mütemadiyen beş on hastalık/diyet önerileri vs hakkında yazı dizileri yayınlaması
(yıl boyunca tekrarlanır)
6. göz banyosu yapmak isteyenler için yığınla materyal içermesi

devamını gör...
abonelik sistemi olmadığı için belki bayi satışı en fazla gazete olabilir. yoksa zaman'ıjn muhteşem abone ağıyla rekabet etmesi zor. kolay ve hızlı okunan halk gazetesidir. berbere gittin, sırada bekliyorsun, ortamda konuşanlar televizyon gürültü.. ne okuyacaksın orada washington post mu, le figaro mu el pais mi? ya posta ya güneş ya takvim. zaten berbere pahalı gazete almak iyi gelmez.
devamını gör...
yurdumun şairleri bölümüne sahip gazetedir.her gün ilgili bölümde, bir adet vesikalık fotoğraf ve kısa kişisel bilgilerle birlikte şiirinizi yayınlıhttp://yorlar.ne zaman posta gazetesi görsem o bölüme göz atarım.dünya garip tabi hayatın sıkıcı olduğu, dertlerin biriktiği zamanlarda o bölüme bakıp "allahım sana çok şükür böyle de olabilirdim" diyip kendine geliyor insan.bir de şair dediğimiz fenomenlerin kıymetini anlamak için birebirdi bu bölüm.fazla kaptırmayın kendinizi kangren olursunuz.
devamını gör...
öyle veya böyle türkiye'nin gerçek tirajda en çok satan gazetesidir.tamam belki satılmak için cinsel objeler kullanıyordur ama başka gazeteler gibi* en çok satan biziz demek için abonesi olmayan kişilerin kapı önlerine koyulmuyordur.
devamını gör...
bu kadar çok satmasının nedeni yalnızca şunlar olduğunu düşündüğüm gazete bozuntusu ; haydar dümen , magazin , çıplak mankenler , bulmaca eki..

ve bu gazete türkiye'nin en çok 'okunan' gazetesi.. ! * *
devamını gör...
arka sayfasındaki çıplak hatunlardan dolayı beş büklüm okuyabileceğiniz, sayfaları çevirirken haydar dümene denk gelmişseniz yanınızdan geçene yok çeviriyorum valla okumuyorum dercesine renk attığınız gazete.*
devamını gör...
ne kadar saçma sapan gazetecinin toplandığı gazetecilikten nasibin almış gazete.en çok satan benim deyip övünen la millet bulmaca için alıyo bu gazeteyi...
devamını gör...

posta gazetesi veya daha doğrusu mağazin yada müstehçen dergilerden birisi.
bu sayfaların birleşimine gazete demek için 1000 şahit ister. sayfaların neredeyse tamamı çıplak kadınlarla dolu ve bulmacalar var. gazete dediğin dünya ve ülke meselelerini öğrenmeğe yarayan bir vasıta dır halbuki bunlar sadece dünyadaki ve ülkemizdeki magazini veya kadınları takip etmektedir
boşuna paranızı böyle safsata sayfalara harcamayın
devamını gör...
en çok okunan diye geçinildiğinde kimsenin laf atmadığı gazete. kabul edin artık insanlar ya bulmaca ya da magazinsel yönü için alıyor, okuma falan yok.

ama okunduğu halde sırf abonelik sistemi olduğu için laf atılan zamana gelince işin rengi değişiyor tabi...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar