power bank

bir kapitalizm dayatmasıdır. 2000 tlkik telefon alıp şarjı bir gün içinde bittiği için akıllı telefon kullanan kişi kendini bir süre sonra bu cihazı almaya mecbur hissediyor. 100 tl civarında bir paraya sahip olunabilen bir cihazdır kendisi. tp link ise önerilen markalardan.
devamını gör...
100tl'den daha düşük fiyatlara işinizi görecek modelleri mevcut olandır. aliexpress'ten 7-8 dolar gibi bir fiyata 5200mah kapasitesinde olanından almışlığımız vardır. şu an elimde 50000mah kapasitesinde büyükçe olanı vardır. onun da fiyatı 100tl'den oldukça düşüktür.
devamını gör...
kapitalizmin insanları yüksek enerji harcayan fakat düşük enerji depolama kapasitesine sahip cihazlara mahkum edip, üzerine yine düşük fakat -telefonlara nispeten- daha yüksek enerji depoyalabilen cihazlara mahkum etmesinin sembolüdür. yani kapitalizmin insanları kendi rızalarıyla "sevmesidir" kısaca.
devamını gör...
afyon'da bulunan cafe&bistro tarzı bir mekanda standart hizmet olarak sunulan taşınabilir güç ünitesi.

arkadaş telefonu şarza takmak için priz sordu, garson "power bank getirelim abi ne prizi." dedi. bu tarz mekanlar için müşteriyi bağlama açısından büyük ve mantıklı hizmet.

biz tabii taşrada yaşadığımız için yeni gördük böyle bir hizmet, benim yaşadığım şehirde olması şu an için zaten bir mucize. siz istanbul ve ankara'da yaşayan burjuva cogitanlar için sıradan bir şeydir belki bu.
devamını gör...
benim için hayati öneme sahip olan cihazdır kendileri.
230 tl vermişim uğruna sizce aptal mıyım?
- evet, aptalım! *
prize bağlı yaşamak istemeyenler için cankurtaran vazifesi görür lakin kaliteli olanları.
gidip abidik - ubidik markaları tercih ederseniz paranıza yazık edersiniz.
Allah'ım açgözlülükten korusun, gittim 26800 mah aldım.
581 gram ağırlığında..
çantasız yanında taşıyamazsın ama bi hoş bi rahat.
makineyi bir kere şarj et; prize bir hafta elveda...
devamını gör...
birçok akrabamdan daha çok işe yarayan bir aygıt. 2 hafta dağda kaldığımda millet 'nasıl kamp hayatı lan öyle?! wp'da 24 saat çevrimiçisin hayırdır???' diye mesaj atıyordu.
devamını gör...
bizdeki karşılığı taşınabilir şarj cihazı olan teknolojik alet. şarj sıkıntılı telefon kullanan yahut da telefonla fazla haşır neşir olan kişiler için birebir. yalnız bu cihazın ucuz olanından kaçınmak lazım. telefonu direkt şarj etmek daha makul olabilir zira.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar