prens charles

adam bin yaşında hala prens hala prens. bi'de kral olması için önünde sadece annesi var ve annesi de maşallah ölümsüzlüğü bulan ilk insan ki hala kraliçe. yok efendim bi'de kanuni çok seneler padişahlık yapmış da mış mış, peki bunun anası? mutlak monarşiyi yıksa yıksa bu arkadaş içten çökerterek bitirir, bunun bi içten planı olmalı yani, bu kadar da boşa beklenmez ki senelerce. kesin kurmuştur kafasında, dediydi dersiniz. yürü be charles.
devamını gör...
''kur'an, müslüman kadınlara mülk edinme, miras, boşanma, nafaka, iş kurma hakkını 1400 sene önce vermiştir. kur\'an'ın, 1400 yıl önce kadına verdiği haklar, benim büyük annemin bu çağda bile yabancısı olduğu haklardır. bu konuda da avrupa, islam'ın çok gerisindedir.''

demiş asıl ismi hüseyin charles olduğu iddia edilen prens.*
devamını gör...
66 yaşında olmasına rağmen hala prens olan bir gariban. türkiye'de benzer kütükle doğsa 25te müsteşar 30 da milletvekili sonra nasip olursa cumhurbaşkanlığına kadar gidebilirdi.
hal böyleyken vasiyetle ilgili ne var ne yok okumuş olması doğal. kendisi buz gibi ingiltere klisesine bağlı bir bireydir.
not. : ingiliz muhipleri cemiyeti eksilemiş*
devamını gör...
korona'nın ismi, mikroskop altında incelendiğinde ters açılmış şemsiyeye benzediği için latince kraliyet tacı anlamına geliyor.
bizde de taç giyme geleneği yok. bununla da gırgır yapılmaz ama avrupalı ve amerikalı liderlerin etrafında dönüp durması bu virüsün taç giyme hırsıyla da açıklanabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar