sosyal medyada göze çarpan bir gerçekliktir. facebook'ta, twitter'da, orada burada hesabı olanların yüzde doksanı takvadan değil çirkinlikten dolayı fotoğraf kullanmıyor. halis insan herkesi kendi gibi zannedermiş. bu hataya en çok saflar düşüyor.
devamını gör...
hayatımın dönüm noktasını sağlayan başlık. mesela bu başlığı görene kadar çok çirkindim . Allah var kimse bakmıyor , hiç kimse 'pişt' demiyordu . sonra başlığı gördükten sonra dedim biraz yakışıklı olmanın vakti geldi tüm sosyal medya hesaplarıma profil resmi ekledim . aman Allah'ım ! mesaj kutum akıyor . onlarca kız yalnızca benle fotoğraf çektirebilmek için varını yokunu satacağını söylüyorlar. zaten insanlar beni brad pitt'e benzetmeye de başladı . bazıları ceceli'ye benzetiyorlar , ama o da kabulüm . ama galiba dayanamayacağım . her an bu şöhretten sıkılıp profil fotoğrafımı kaldırarak çirkinliğe tekrar adım atabilirim .

her neyse tüm bunlar için teşekkürler corc , teşekkürler.
devamını gör...
koysan bu seferde aynı güruh evli barklı kadın/evli barklı adam ne diye foto koyarki bunun asıl amacı bıdı bıdı bıdıdır diye saçma bir tespitle yardırır. hatta yardırıyorlar durduramıyoruz.

ayrıca teşekkür ederiz milletçe aydınlandık. bu naçizane tespitle yüzümüze nur indi bundan sonra bize çirkin diyenin gözü çıksın.
devamını gör...
ben eskiden koyuyordum. sonra baktım google a adımı yazınca boy boy fotoğraflarım çıkıyor. e bi de gereksiz kişiler ekleyince kaldırdım.

çirkinlikle ne alakası var nan takvadan!
neden google da fotoğrafım olsun ki?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar