profil fotoğrafı

profillerde kullanılan fotoğraflardır. çoğu kolpa olmakla beraber bizi kandırır. adam 18821 denemeden sonra güzel bir açıyla güzel bir tebessüm yakalar onu profil fotoğrafı yapar. biz insanları salak yerine koyuyorlar. misal ben her türlü fotoğrafımı yağlı saçlarım ve çizgili pijamalarımla çektirtirim.
devamını gör...
belli aralıklarla yenilemek gerekiyormuş. yoksa ergenuslar tarafından eziklikle itham edilirsiniz. . Allah'tan beni bir yıl kadar daha idare edecek kadar fotoğraf topladım. ehehe.

zoraki not: evde bir adet ergen besliyoruz.*
devamını gör...
kimi poz verir, kimi manzara sever, kimi bambaşka bi şey fotosu, kimi yüzünü bulanık yapar, kimi başörtülü anime koyar.. bilmem kaç çeşidi vardır. herkes neyde nasıl rahat ediyorsa onu tercih etmelidir.. ha bi de erkekler Allah aşkına kızlar üzerinde zebellak gibi durup parmak sallayıp şöyle yapın demeyin.! biz bilmiyoz mu lan neyin ne olduğunu? ayrıca ne koyarsan koy, etkilenme potansiyeli her daim olan insancıklar var.. ne yapalım yani ölek mi? herkes bi kendi tavrına baksın da başkasına akıl vermeyi bı bıraksın.
devamını gör...
arkadaşlarımın ısrarları üzerine varolanları değiştirdiğim ve watsapp'a koyduğum fotoğraf bunlara örnektir. watsapp profilimin fotoğrafsız olmasından benden çok onlar rahatsız olmuş, sağolsun. bende kırmadım onları.

tabi ki bu fotoğrafı çekmem hiç kolay olmadı. ne de olsa yapıyorsak, biraz iyi olmalı. en az 50 tane fotoğraf çektim. eleye eleye seçtim birini. böyle saçma sapan gülemiyorum fotoğraflara. hep yapmacık oluyor. birinde ağzımın kenarıyla gülüyordum onu koydum. onda da bir ağzı kapatayım dedim, gözler seri katil gibi bakıyor. zaten sevmem de fotoğraf çekinmeyi. ne saçma şeyler bunlar. artık iki sene bu fotoğraflar durur orada.
devamını gör...


aga bu adamın kafasının üstü niye yamuk? saç efekti verelim diye ibiği kakalamışlar resmen. puju nerde çağırın onu bi'gelsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar