1. toplam entry 12852
  2. takipçi 7
  3. takip edilen 0
  4. puan 42445
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 yıl önce

cinlerin esrarı

Büyünün altındaki enerji olmaları. Issız yerlerde görünür hale gelmeleri. Ağaç diblerini ev edinmeleri.

Bizim bahçe var dağda. Bahçenin alt tarafında bir dere var, derenin kenarında bir meşe.
Uykuyla uyanıklık arası bir durumdayken bir çocukla o meşenin dibinde çamurdan ev yapıp oynadık. Çarşaflı, uzun boylu, yüzü kemrik esmer yüzlü, gagalı burunlu bir annesi vardı. Biz oyun oynarken hiçbir şey demedi. Meşenin etrafında hiçbir şey olmadığı halde sanki etrafı kurşun geçirmez camla çevriliymiş gibi bir emniyeti vardı. Bu olayın rüya mı gerçek mi olduğuna fair kanatim yok. Bahçenin o kısmına vardığımda vücudumda elektriklenme olur. Bazen o durumu yeniden yaşamak isterim, bazen de korkar o bölgeden gitmek isterim.

politik vs apolitik

Kadınlar Apolitik, Aticaret; ama zengin koca istiyorlar.

Yahu "hepinizin zengin koca bulması için ekonominin, adaletin, üretimin, ticaretin şöyle şöyle olması gerek" deseler de bağyanlar " biz; dizi izler, pop dinler, magazin izler ve zengın koca isteriz" kafasındalar. Bu kafa ile de bol bol kadın doğumculara ve jinekologlara gayri ahlaki kazanç sağlıyorlar. Evet.

düğün istemeyen kız

Taktik yapmış hanım kızımız.

Mutevazi hayat satarak lüks hayat arayan tasavvufçu kızlarımızın modelinden gelmedir.

Zengin erkek, parasından ötürü tercih edilmiş olmak istemiyor. Akllı kızlar bunu biliyor. Kızlar "Düğün istemiyorum ben, Ne gerek var bu masrafa? Rasul zamanında nikah yetiyormuş" imasını dışarı bir verdi mi bir anda yoksul erkekler yığılıyor. Yoksul erkeklerin ilgisi zangın erkeklerin de dikkatini çekiyor. Tabiki alçak gönüllü kızımız, fakir erkeklere " sağ ol, şu an evlanmeyi düşünmüyorum" derken, zegin erkeğin kollarına düşmesini bekliyor.
1 /