1. toplam entry 6476
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 18820
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 1 yıl önce

mescid-i aksa

Yeryüzünü; sermayeyi, siyaseti, madenleri, petrolü, doğalgazı, sanayiyi, medyayı, finansı ele geçirmiş yahudi'de bizim müslüman'ın umursadığı tek şey. Mescidi Aksa'nın işgali. Niye 1.5 milyar müslüman'ın göbeğinde 15 milyon yahudiye bir şey diyemiyorsun anladın mı kardeşim?

Çünkü elindeki inanç, Siyonizmin emellerini deşifre etmiyor, fitnelerini çözmüyor, okumuyor. Onun için siyonizm güçlenince kolayca dağıldın ve onun için biraraya gelip direnç veremiyorsun. Bu itikatla gittikçe de asla veremeyeceksin. Siyonizm plan yapacak, sen kader diye yaşayacaksın. İslam coğrafyasındaki yaşanmış tüm fitne ve krizlerde olduğu gibi.

oku

Yaşar Nuri'nin muhteşem bir şekilde tefsir ettiği ayet.

Yaratan Rabbin adı ile oku ki, mutantçılara, gdo'culara ve yaratılanı değiştirenlere karışmayasın, İslam dünyasında ikiliği engelleyesin, küffara her alanda galip gelesin. İşte bu Allah'ın dini, ben de bu dinin mensubuyum, diyesin.

Yahudi dünya sermayesinin yüzde seksenini ele geçirirken müslüman ne yapıyordu

Kutsal bildiği gecelerde ve günlerde dua ederek, kendi bireysel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyordu.

En ilerimiz kudüs'ten öteyi göremiyorduk. Allah'tan sosyal medya çıktı.

Ek: Gavs-ül azam, Kutbul aktab ve kutbul ula'nın tüm evrene tasarruf ettiğine, bunlardan izinsiz bir kedinin fareyi bile yiyemeyeceğine inananların yalanlarıyla avunuyordu.

Laikliği dindar ailelerin çocuklarıyla korumak

Devletin ekonomik yapısından ötürü, 15- 20 yaşlarında devrimci olan müslüman genç, işsizlikten dolayı, Allah için öğrenmiş olduğu dini bilgileri kâra çevirir ve imam olur, hoca olur, bu kez Allah'ın dinini değil sistemin dinini anlatmaya başlar. Bu dindar aile çocukları olmasa sistemin dini çöker.

Aynen Yeniçeri acağı ile bizim gayrimüslim ülkelere yaptığımızı şimdi bize yapıyorlar.
1 /