1. toplam entry 8603
  2. takipçi 4
  3. takip edilen 0
  4. puan 27180
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

uyku düzeni

Huyu huyuma, boyu boyuma uygun bir karım var. Erdoğan tavsiyesi ile yaptığımız üç çocuğum var. İşim var, ekonomi eyi, Almanya bizi kıskanıy, sorun ne? Yiyorum, içiyorum, cinsellik, duygusallık tıkırında.

Tüm ihtiyaçlarımı karşılaya biliyorum. Onun için de sahat gibi yatıp kalkıyorum. Deliksiz.

Mesala yani!

faizleri düşürerek yatırımları kolaylaştırmak

Samimiyetsizlik. Faiz, borsa ve döviz ekonomisi, ipleri Abd'ye ve Ab'ye vermek demektir. Abd ve Ab karşıtı olmasına rağmen, kriz yaşamayan ülkelere bakıldığında, üretim ekonomisini görüyoruz.

Sen 20 yıl boyunca tek başına iktidar ol ve üretim ekonomisine geçme, devletin mallarını da sat, sonra kalk faize savaş açıyor ayaklarına yat.

E muhtıra, kapatma davası, 28 şubat darbesi ve fetö kalkışması olmak üzere tam 4 seçim kazandın, mağdur edebiyatından.

5.. sı mağdur ayağı ile olmayacak. yeter. Adam gibi işini yap.

Kur'an dinine göre Tayyip Erdoğan vs Kemal Kılıçdaroğlu

Sunni fıkhı ve akidesine göre yüzde 100 tayyip alır; Lakin Kur'an dinine göre olay farklı gibi.

Sırf başörtüsü, içki karşıtlığı ve 5 şartla bir yere kadar. Kur'an'ın en hassas olduğu noktalar olan; rüşvet, torpil, yoksulu ve yetimi ezme, insanların haklarını haksız yere yeme, lüks hayat, israf gibi konularda, Kılıçdaroğlu daha dik bir duruş sergiliyor.

Kur'an'a göre müslüman yaşayan ülkeler araştırması, bu karşılaştırmaya örnektir.

git

Tayyip, Abd'nin " Kemalizmi güçlendirme" projesine yem oldu ve 150 yıllık milli görüş davasının işini bitirdi. " Ben dindarım " diyene bir avuç duz alıp koşmaktansa bir şeyler yapmalı ve bu çıkmazı aşmalı. Muhakkak bir çıkar yol var.

dünya sözlük yazarlarının genç girişimcilere iş tavsiyeleri

Eski bir dostumun kardeşi harita müyendisi. Bu çocuğa çarşıda bir yer açmışlar; ama iş yok. Akp'den birisi gelmiş, bu müyendise demiş ki "gardaşş, böyle kendi yağınla kavrulamazsın, git "meşaleye üye ol" belediye size imkan verir.

Gençler eskisi gibi artık; konfeksiyon, terzi, züccaciye, zahire, bakkal, kasap, manav açamaz. Küçük esnaf sektörünü, Akp 3 5 zengine büyüttü.

Size tavsiyem gardaşım benim, get Atatürk düşünce derneğine üye ol. Sağın ipini çektiler. Aç galmazsığ.
1 /