1. toplam entry 668
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 1
  4. puan 1127
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

türkiye de darbe ihtimali

bir ay sonra üniversiteler açılır kan gövdeyi götürür, etnik milliyetçiliğin ırkçılığa dönüşeceği provokatif eylemler artarak devam eder, kimin ne olduğu ve neye hizmet ettiği iyice bilinmeze bürünüp toplumsal paranoya başlar sonra bu ihtimal giderek artar.
aynen geçmişte olduğu gibi koltukları için yıllarca ülkenin içine eden, oy için milleti birbirine düşman eden siyasiler faturayı ödemekten kurtulur bir de üstüne 'darbe bizi mağdur etti' diye yıllarca ağlaşır.

pkk çözüm sürecinde silah yığdı

dökülen kanın birinci elden sorumlusu olan akp'nin sonradan itiraf namında verdiği beyan.
çok değil bunu daha 6 ay önce dile getirenlere 'vatan haini, kan üzerinden siyaset yapan lobiciler' diye saldıran da kendilerdi.
hdp kandırmış bunları. anasını satayım nasıl bir beceriksiz, saftirik, çapsız partiyse gelen giden kandırıyor. o zaman bunlardan helaya bekçi bile olmaz diyen doğru demiş.

iç savaş

ülkenin her yerinden cenazeler kalkıyor, metropollerde dükkanlar yağmalanıyor, parti binaları yıkılıyor, şehrin göbeğindeki karakollara gündüz vakti açıkça saldırı düzenleniyor, plakasına göre arabalara, otobüslere, tırlara saldırılar düzenleniyor ama ne hikmetse bunun hala olmadığı iddia ediliyor.
1 /