1. toplam entry 2534
  2. takipçi 13
  3. takip edilen 20
  4. puan 12243
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 13 yıl önce

fatih erbakan

Babasının gölgesinde kalması talihsizliği olmuştur. Babası kadar zeki, karizmatik ve donanımlı olmayabilir ama maalesef babasının ciddiye alınmaması kaderini de yaşamaktadır. Memlekette adam yok fikrine karşı bir ümit olarak görüyorum kendisini. İnşallah yanılmam ve hak ettiği teveccühü görür.

pul biber

Bir kaç defa evde yaptım. Evde yapılan pul biber salça gibi renk veriyor girdiği yemeğe. Tadı da ayrı güzel oluyor tabi. Bu yıl hazır aldım. İyi bir yerden, en taze ve kalitelisini. Yok efendim ellerinle yaptığın gibi olmuyor. Demek ki pul biber yaparken kiremit yerine sevgi katmak gerekiyormuş. :*

İlk buluşmasını puanlayan kız

Bizim zamanımızda elektrik vardı. Elektrik alır, elektrik verirdin. Adamın Z puanını, t puanını belirleyip bağıl değerlendirme yapmazdın. Yeni nesil çok akıllı azizim, çok realist düşünüyor. Ya adam tam puan alırsa ve sen elektrik alamazsan? Bak kafa yine elektriğe gidiyor. Dünyada enerji sorunu var sen hala elektrik diyorsun. Seni gidi anarşik romantik ihtiyar!

annemarie von gabain

Herkese çok teşekkür ederim. 13 yıllık yazar olduğumu fark ettirdiniz. Kaç yaz, kaç kış gördük. Kaç çocuk doğdu, büyüdü, okullu oldu. Kaç öğrenci mezun oldu, kaç kişi emekli oldu... Yıllar geçti gitti. Hepimiz çok değiştik. Kiminin saçlarına aklar düştü, kiminin ince çizgileri oluştu, kiminin içindeki heyecanlar kalp kırıklığına dönüştü... Eski bir dosta sığınmak gibi bu sözlüğe gelmek. Ancak o da değişti maalesef. Yıllar sonra köyüne dönmüş gurbetçi misali dolanıyorum buralarda. Tanıdık birini görünce sevinirim. Belki yeni anılarım olur diye ümitlenirim... Herkese saygılarımı sunarım.
1 /