1. toplam entry 3514
  2. takipçi 15
  3. takip edilen 13
  4. puan 10167
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

kan şekerinin düşmesi

Bunu uzun yıllar tecrübe edenler bayılacağı anı artık bilir olduğu yere yatar beş dakika içinde o iğrenç kararma titreme mide bulantısı ve tepeden başlayan karanlık his ayak uçlarına kadar inip vücudu terk eder..çok defalar yaşadığım ve anlatmaya günler yetiremeyeceğim hadiseler mekanlar ve kişilerle dolu anılarım var.. birinde ki sabaha karşı kalkmıştım mutfağa su içmeye gittim sonra uyandım yerdeyim ölsen haberi olmayan insanlarda olabiliyor hayatınız da ama işte ölmüyorsunuz, sonra kafamı nasıl vurmuşsam günlerce geçmedi ve ben o bayılma anı ile aldığım uyku ile öyle dinç bir sabah kalktığımı hatırlamam..

dünya sözlük yazarlarının şu anki ruh halleri

Çok sinirliyim, sinirli olmazsam olmaz zaten bu hepsiburada belası beni deli edecek yine hesabımı manyağın biri güncellenmiş, kurum yine olaya üç maymun edasında artık işe kendim el attım yaşının 15-16 olduğunu sandığım bir çocuk bu, bir çok yalan söyledi tabi sen dünya da yokken biz hack alemlerinde geziyorduk nerden bilsin, tekrar böyle birşey olursa kendini hapiste bulursun dedim anladım dedi anladıysa suçu çoktan üstlenmiş oldu neyse zaman ilerledikçe işler çirkinleşiyor ve ben yaşlanıyorum uğraşamıyorum hiç birinizle, sessiz köşemde beni rahatsız edip durmayın, oturun kaba' nızın üstüne Bi rahat..

evde diş çekimi

Eğer 90 lı yıllara daha gelmemişseniz çok normal olandır. Kelpetenle dişlerin çekildiği metal şırıngaların kaynatılıp kullanıldığı zamanlardır. Ama 90 sonrası için diş hekimlerinin kliniklerine gitmek yaygınlaşınca evde diş çekme işi sadece bebelerin süt dişlerine kaldı..

halı yıkamak

Hanımların ıslak bir halde genellikle ev dışında şekilden şekile girdiği temizlik işidir. Müsait yer yoksa yapılması biraz tuhaf kaçabilir.. Şimdiler de kimsenin değil halı yıkamak halıyı silecek enerjisi yok bu sebeple bu iş de para ile halledilir oldu..
1 /