@asimelek

Cahil cesurdur.

  1. toplam entry 3721
  2. takipçi 15
  3. takip edilen 13
  4. puan 11335
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

regl

Annelerin çocuklarına neden oruç tutmadığını ya da namaz kılamadığını açıklayamadığı dönemsel şey.
Kızlarım büyüyor ve ben yavaş yavaş kendimi bu döngüyü anlatmaya hazırlıyorum normal de herşeyi fazlaca anlatan biri olarak bu durumu sormaları anına kadar beklemeyi tercih ediyorum. netice de başlarına gelene kadar bu bilgi ile ne yapacaklarını bilemeyecek olmaları çok gereksiz geliyor, zaman kavramı olmayan küçük insanlar onlar neticede bu sebeple çok da iş güzarlığa gerek yok diye düşünüyorum.

dünyanın en yorucu şeyi

Herkesin seni kusursuz görmesi, mükemmel atfetmesidir. öyle bir şey olmadığını bilmek ya da inanmak işlerine gelmiyordur belki de.. hiç bir şey hiç kimse mükemmel ya da şahane değildir. Üstlerine giydirilmiş kılıflar kalıplar vardır görünen de ise yalnızca o kılıfı en güzel şekilde taşıyabiliyor olmalıdır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Az önce yazdığım en uzun tanımlardan biri ki her zaman olmaz bir saniye de buhar olduğunu görmek, daha doğrusu tanımı görememek tekrar yazmakla yazmamak arasında gidip gelirken o motivasyonu tekrar yakalayamamak, eskilerde ctrl+s yapmadığımız saniye olmazdı ki bu durumlardan yırtabilirdik şimdi telefon çıktı mertlik bozuldu ya da biz bozulduk. Of nereye gitti cağnım tanım of..

uykusuzluk nedenleri

Herkesin susmayan beyin yazdığı/yazacağı başlık..
İçeri alınan düşünceler ortaya bir fiskos kurup başlarlar kelime dansına oradan geçen uyku nabıo la bunlar diyerek olay yerini terk eder aklı başındadır çünkü, ipe sapa gelmez şeyleri mi dinlensin dursun ileri bir saatte görüşmek üzere izin ister yoluna bakar..
1 /