@asmafilizi

anlaşılmaz işler bunlar bitanem

  1. toplam entry 3510
  2. takipçi 15
  3. takip edilen 21
  4. puan 17055
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

keçiperver

yıllar önce twitterdan takiplediğim, şimdilerde instagram ve youtube hesabını da aktif kullanan dünyalar tatlısı yörük kızı. videolarını izlerken sanki arkadaşımla görüntülü konuşuyorum, öyle seviyorum. samimi sevecen ve zeki. inşallah bir an evvel ürettiği şeyleri internetten satmaya başlar da ben de alırıım.

bunu hangi kafayla açmışım denilen başlıklar

yeni dünya sözlük uygulamalarından biri olan açtığı başlıklar sekmesini kurcalarken defaaten yaşadığım durum. siz de bana iyi katlanmışsınız yalnız, bir kere bile ceza almadım. hepiniz çok sağolun varolun. * misal: buzlukları buzluk yapan içindeki kandır hoşaf eğer vişneliyse hoşaftır kimse asma ne saçmalıyorsun dememiş, devamını getirememiş. artısını verip sakince yazıktır ellemeyim demiş. bu anlayışı çok yerde bulamazsınız. o yüzden ilelebet bu sitedeyiz.

Otel Transilvanya 2

2015 yılı amerikan yapımı animasyon filmi. hamileler izlemesin. *

çünkü küçük bebiş, drakula bebiş mi yoksa insan bebiş mi olacak bunun kavgası veriliyor. kimse sormuyor bu minik bebiş ne olmak ister? kendilerinden olmayanı sevmeyecek zalimlerin olduğu bir dünyaya bebek getirirken yüreğiniz dağlanıyor. yazıklar olsun sana drakula dediş.
1 /