@asude huzunova

"yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek."

  1. toplam entry 2527
  2. takipçi 10
  3. takip edilen 22
  4. puan 13631
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 7 yıl önce

yeni doğmuş bebek

Anne babası ve yürekten sevenleri için dünyanın en güzel bebeğidir.

Aylar geçip de iyice ballanmaya başladıkça bu güzellik algısı yerini amansız bir ikileme bırakır: doğduğunda da gerçekten bu kadar güzel miydi, biz anne babası olduğumuz için mi bize öyle geliyordu? *

aynı isim ve soyadına sahip olduğun insan

Benim için Evlenmeden önceki soyadımda bir arkadaşımın "bu isim ve soyadında bir arkadaşım daha var" demesi üzerine tanıştığımız o zamanlar 30lu şimdi muhtemelen 40lı yaşlarında eczacı bir ablamızdır.
Başkaları da vardı Facebook'da 15 20 hesap, ikimiz birlikte bakmıştık hatta.

Şimdiki ilə de bir tanesi eşimin amca gelini olmak üzere bir kaç örneği vardır diye düşünüyorum. Tek isimli olup kütüğü Sinop'a aldıracak bir evlilik yapmanın bazı dezavantajları...

az uyumak

Tasavvufa kıllet-i menam olarak adlandırılan bir düstur.
Sufi olanlar haricinde uygulanmaya çalışıldığında baş ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, iq düşüklüğü hatta beyin yoksunluğu şeklinde kendini gösterebilir.
Henüz uyku düzeni oturmamış küçük bir bebeğe sahip kişiler bu belirtileri göze almalı, ayrıca bu şekilde sufi olamayacağı ve bir süre düşük iq ile idare etmek zorunda olduğu gerçeği ile yüzleşmelidir.

Oruç tutmayı bırakmak

bu sene ramazan ayının üçüncü günü bebeğimin uyanık vaziyette saat başı beni emme kararı alması üzerine benim verdiğim karar.
hamile iken bile ramazanın sadece üç gününü tutamamış bünyeye bu şekilde söz geçirilmesi ağırıma gitse de annelik deyip durumu kutsayarak konuyu kapatabiliriz.
1 /