1. toplam entry 2725
  2. takipçi 11
  3. takip edilen 36
  4. puan 15262
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

kitaplık temizlemek

Bana kendimi çok iyi hissettiren aktivite. İki günde kaç kere bozup en baştan silip yerleştirdim bilmiyorum. Artık silmekten renkleri karışmaya başlamıştı nerdeyse, bırakmak zorunda kaldım.
Küçük bir pişmanlığın izlerini silmeye çalışıyordum aslında.
Sadece biraz farklı galiba, biraz önemsiyor galiba, umurunda galiba demiştim.
Şu yazdığım kelimelerin ne kadar da kırılgan olduğuna bakar mısınız? Olduğum gibi görünseydim belki çekinirdi. Her neyse işte. Şimdi kendine dönme mevsimi. Umarım içimi ısıtırsın.

kitap okuma hevesinin gittikçe azalması

Bazı koşullardan bir süre kitap okumamaya karar verdim. Hatta kararımı desteklemek için bütün romanları ortadan kaldırdım. İnşallah etkili olur. Çünkü her şeyin fazlası zarar normal insanlar bir saat hadi iki saat uyumadan önce okur ve bırakır. Ben bırakamıyorum bir kitaba başladım mı o gün biter muhakkak duramam yoksa sonucu görmeliyim. Sağlıksız bir okuma alışkanlığını. Vazgeçtim.

muhabbet açlığı

İsterse çok rahat popüler olabilir insan bu çok da önemli değil ama çok rahat konuşmak her zaman mümkün olmuyor maalesef. Bazen senin için önemli bir şeyi en yakınında gidip anlatmak istersin he anlatırsın da sonra bir bakmışsın o kadar da önemli görünmüyor oradan. Aç aç uyuyakalmışız.
1 /