1. toplam entry 1364
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 3261
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

bitirme tezi

Herhangi bir bölümü bitirmek için verilen ödev. Pardon tez. Ve ben bununla başa çıkamıyorum imam Gazali'nin mucize anlayışı adı altında tez yazmam lazım ama ben daha başlayamadım. Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Hocadan çekiniyorum soramıyorum. Of of tek derdim bu olsun lütfen.

çaysız geçmiş ömre yaşam denilmemesi

bu nasıl bir düşünce mi desem hayat felsefesi mi bilemedim. çay içilen bir ortamda olmadığım zaman çay aklıma gelmiyor. en son bir hafta önce çay içtim. annemler günde 3 defa çay demleyip içerler yani böyle bir evde büyüdüm ama çayı hiç sevemedim. ha şöyle de bir durum var kendi çayımı demleyince tüm demliği içerim. çay demlemenin de bir adabı var kardeşim. her çayı içemiyorum işte.

hep aynı parmakları görüyorum diyen hoca

sınıfta sürekli aynı kişilerin parmak kaldırmasından mütevellit hocanın yakınması. ama her zaman böyle değil işte mesela geçen gün sistematik kelam dersindeyiz adam öyle biri ki nasıl desem odasına gidip sohbet edin melek fakat sınıfta resmen kan kusturuyor. mesela sınıfa girer selam vermeden derse başlar. masalarda defter ve kalem harici bir şey olamaz. bacak bacak üzerine atıp oturamazsınız anında fark ediyor ve bağırıyor ki orada bence haklı neyse bize soru soruyor adamın korkusundan hani ters bir şey diyecek diye cevap veremedik adam sınıfı topa tuttu. babamdan öyle korkmadım abi ben. bir de tez hocam ya.
1 /