@ayran shot

Ağır işsiz

  1. toplam entry 39856
  2. takipçi 47
  3. takip edilen 2
  4. puan 161211
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

06:00 sigarası

Allah kahretsin başlığı ben açmışım kim bu sigara paparası diyecektim. Bir gece nöbetiymiş üstelik! Ulan yine gece nöbeti. Yine 6 suları. 3 sene geçmiş hala aynı yerdeyim! 1 arpa boyu uzamaz mı la insan?! Uzamaz tabi otuzundan sonra uzar mı?
Neyse afiyet olası sigaradır. Az kaldı...

altay

Üzerine lanetler yağdırılması gereken izmir kökenli spor kulübü.
Ulan neredeyse 5 sene olacak, bir değişiklik olsun deyip işimden gayrı bir işte çalışayım bakayım diyerek bu balkon çocukları ile göztepenin maçına güvenlik olarak gittim geçen pazar. Haysiyetsizler koca stadda bir avuçlardı. Aile tribününe işaret fişeği attılar lan. Olm siz nasıl bi yaratıksınız nasıl çirkefsiniz lan. Bir adamın çenesi artık yok. 2 çocuğu yaraladınız. O korner direğini kalecinize değil sizin kafanıza indirmelilerdi bence. Umarım ödeyeceğiniz tazminat kulübünüzün sonunu getirir.

yolcu 819

Sadaretmiş öyle diyolla. Sanmıyorum yahu. Sadareti tanımam ama alınmasın az biraz soğuk nevale gibi. Gerçi kimlik karmaşası yaşanmaması açısından taktik de olabilir. Bilemedim. İki mahlasın da önüne 1,5 iskender bırakmak lazım. Kim evvel bitirirse yolcu odur.*

kahve yapmak

Türk'ü, kürdü... dur lan o başka konuydu. Evet! Türk'ü, amerikanı farketmez, sade filtre ile hayat geçmez. Hele hazır kahveler mi? Hiç çekilmez efenim.
Yapım aşaması ayrı, içim aşaması ayrı dinginlik veriyor. Yapınız içiniz.
1 /