1. toplam entry 4351
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 1
  4. puan 24914
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

toz torbasız süpürge

Pek yaygın son yıllarda ama kendi içinde garip bir durum barındıyor.
toz torbasız süpürge diyince insan tozların hadrona karşı beş çayı çarpılıp kaybolacaklarını sanıyor lakin durum öyle değil siz o tozları dökmek için torba ararken buluyorsunuz kendinizi.

jet li

2000 yılının müzik açısından bereketinde kendisi yer almıştır. Adam dövüşçü değil miydi nasıl yer aldı diyorsanız rahmet istedi canı aaliyah sayesinde git vakti zamanında romeo must die diye film çekip soundtrack i rahmetli söylemişti try again. Ama işte ömür dediğin bir hık. Aaliyah sizlere ömür jet ciğim arkasında gözü yaşlı kaldı . Güzel şarkıydı ya da değildi aliyaah ölümü üzerine anlamlandı galiba.

justb

sene 1487 işte yine bizim just yoncasına kurban irlanda da patates ektirme sevdasında .yapma diyorum ,etme. Ama asil kan bir yere kadar. söz yorkshire dan çıktı mı geriş dönüş yok biz Adanalı yorkshirelilar lafı bi kere söyleriz beğenen alır beğenmeyen yürür gider. Halbuki o patatesin yerine zeytin ağaçları ne yaraşırdı . Soğuk sıkım yapar yapar küfelerde yazlık şatonun mahsenine gömerdik lakin ki ada havasından zaar rüzgarı fazla yedi .* kaç kere dedim ıslak saçlar oturma o yamaçlara diye ama *
bu İrlanda'nın karadenizlisi zeytin den anlamıyor arkadaş. Sen yine patatesini ek , ekme diyen mi var .patates salatası yaparız üzerine soğuk sıkım miss yanına bide lancestardan yayık ayranı . Kraliçe nasıl böyle sağlıklı yüz milyon insan god save the kuğun diyor değil herhalde soğuk sıkım zeytinyağından..

çocuğu uyuturken uyuyakalmak

istisnası olan zamanlarda ki kırk yılda bir olur o da.ağız hafif yana seyrilerek ne yapacağını bilememenin mutluluğuyla buzdolabına yönelir sonra kumanda yumurtalıktaki yarım limona uzatılarak 117 tuşlanır ve buzdolabının içinde rafadan tayfanın en favori bölümü izlenir. Ve aniden antrede yerde uyanılır çünkü böyle bir istisna ancak kaideyi antreye taşındığında gerçekleşir. Şaka şaka bak bir milyon yıl sonra tanım bile yazdırır git önce sen kapa buzdolabını.
1 /