1. toplam entry 7941
  2. takipçi 14
  3. takip edilen 5
  4. puan 45512
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 5 yıl önce

mesut süre ile ilişki testi

son yayınladıkları ferhan ve avni çifti şimdiye kadar yayınladıkları en iyi en unutulmaz çiftler arasında baş köşede olacak bir yayın oldu. yılların vermiş olduğu olgunlukla hala birbirine olan aşkları sevgileri saygıları ve daha anlamadıkları nice hikayeleri ile saatlerce bir program olsaydı hiç sıkılmadan izlenirdi.

">git

insanın kendiyle olan ilişkisi

insan önce kendi ile iyi olmalıdır ki ruhu iyi olsun ruhu iyi olunca da dışarıya karşı iyi olsun. içerisinde birikmiş tüm kin, nefret, hüzün her şey ile sorunlarını halletmeli insan. önce kendini sevmeli. işte bu yüzden kendisi ile aramız mükemmel iç dünyamda bambaşka bir dünya var aşırı eğlenip mutlu oluyoruz. cağnım kendim. *

en sevilmeyen insan tipleri

kim tarafından olduğuna göre durum değişir. belki sadece kıskançlıktan ya da o özelliklere sahip olamamaktan dolayı sevmez karşıdakini. sevmemek deyince hepimizin ilk etapta kötü özellikler tabi bu da kişiye göre değişsede ortak olanlardan bahsediyorum gelse de bazen de insanlar özgüvenli, bilgili, kendine göre aykırı olandan hoşlanmaz.

çikolatalı gözleme

cağnım çikolatayı nasıl rezil ederim diye düşünülüp bulunmuş. cağnım gözlemeye edilen haksızlık ise ayrı bir konu. ben gibi çikolata bağımlıları bile bu durum karşısında şaşkın ve çaresiz. bu hüsnanın üzerine dolapta döşede üst üste dizilmiş çeşit çeşit çikolatalardan yemek iyi olur. *

intihar etmek

hepimize konuşmasının kolay geldiği ahkam kestiği konuların başında geliyor. bana göre bazı konular vardır bunu ne dinin yasaklaması ile ne de başka bir şeyle ifade etmenin bir mantığı yoktur. çünkü dini hassasiyetleri çok yüksek olan insanlar bile intihar girişiminde bulunabiliyor. Allah kimseyi o ruh haline getirecek bir bilinç kaybı, bir anlık göz dönmesi ya da her ne derseniz vermesin. geri dönüşü zor.
1 /