1. toplam entry 971
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 0
  4. puan 4327
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 yıl önce

ter kokusu

amfide hep aynı yere oturuyorum ve maalesef dikkati inanılmaz çabuk dağılan biri olarak başka bir yerde ders dinleyemiyorum. hemen önümde de sabit kalan bir eleman var. sağımdaki solumdaki kişiler sürekli değişiyor bu eleman hep aynı. insanları aşağılamak niyetinde değilim ama böyle bir koku yok anlatamam. ve çocuk not falan alıyor hareket ettikçe daha da keskinleşiyor koku, geçen gün hocadan izin isteyip çıkacaktım o kadar. çantasına gizlice rexona falan koymayı bile düşündüm. galiba çare yer değişikliğinde. ühühühü.
*şimdi reklamlar*
buraya Orhan Gencebay rexona reklamı gelecek
*reklamlar bitti*

sözlük yazarlarının karalama defteri

bugün amfideki son derste artık hocaaa bitir gidelim hocaa modunda bi yandan derste kendimde kalabilmeye çalışıyorum. karaciğer hastalıklarıydı ders, ileri karaciğer yetmezliklerinde hepatik ensefalopati * gelişebilir karaciğer detoksifikasyon işlemini yapamadığı için bu durumda tek çare nakildir dedi hoca. nasıl yani beyin nakli mı diye aklımdan anlık da olsa geçti sjsjsjsjsjs. kınayanın başına daha kötüsü gelsin hadi bakalım hsjsjsjsj. uykusuz ve dalgındım hem hâlâ ders dinlemeye çabalamam da takdir edilesiydi. hıh.

sinirlendiren şeyler

yurdun çalışma odasında ders çalışmaktan sıkılınca defterimin bir kenarına günlükvâri bişeyler karalayıp defteri kapatıp yemeğe çıktım. asansörden çalışma odasına gelene kadar karşılaştığım her kız o masada sen mi çalışıyosun, ismin ne, nerde okuyosun falan deyince geldiğimde de defteri açık bulunca benim gibi sakin ve kolay sinirlenmeysn bı kızın dahi sinirlenmesi işten bile değil.

üç çocuk yapmanın ülkemize kazandırdıkları

bir ülkenin varlığını devam ettirebilmesi için yıl içinde olan canlı doğum sayısının belli bir rakama ulaşması gerekir ve bu hesaplamalar her ülkede kendine hastır. evli olmayan yetişkin nüfus, evli olan lakin çocuk sahibi olamayan/olmayan yetişkin nüfus, üretken çağda olmayan kadınlar, ve evli ve üretken çiftin her ikisinin yerine gececek sayı da göz önüne alınınca Türkiye için bu rakam 3.

gereksiz muhalefet için yer arayan arkadaşları başka başlığa alalım bu muhabbet sizi açmaz biraz istatiksel biraz demografik altyapı gerekiyor zira.

amerikan film klişeleri

adli soruşturma/suç mahalli araştırma- inceleme tarzı filmlerde;
-ilk şüphelenilen ve sorgu odasına alınan kişi asla asıl suçlu değildir.
-suçlu muhakkak saniyelik de olsa arka planda da olsa ekranda gösterilir.
-ekibin başındaki kişi her ne hikmetse en nadir görülen sendromlardan, tüm ansiklopedik bilgilere kadar her şeye hâkimdir ve milletin goygoyu esnasında söylediği bir laf bile onu gerçeği bulmaya götürür, hey dude, what kind of amazing person are you! subhanallah!

life of pi

bir Bengal kaplanı ve bir çocuk bir filikada tam da dünyanın en derin çukurunun Mariana çukurunun üzerinde.. garip insanları çekiyorum bir günüm tuhaf olaysız geçmiyor Allahım neden böyle ühühühü modunda geçerken yıllarım bu filmden sonra dünyadaki en garip olayların beni bulmadığına emin oldum.. but who wants an ordinary life, its boring.
1 /