1. toplam entry 1689
  2. takipçi 5
  3. takip edilen 1
  4. puan 6309
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

dünyaitiraf.com

ne ara bu kadar uzaklara açılmışım? olduğun yerin denizin en tatlı sularına sahip olduğunu anlaman için denizin tehlikeli girdaplarına dalman gerekir ne de olsa, öyle dimi? bir köpek balığı sürüsüne denk gelmesem ya bari.

melisa çayı

Sabahın erken saatlerinde, bol yeşillik manzaralı, kimsenin olmadığı bir cafede içerkeb bünyede dünyanın bir ucunda tatil yapmış hissi oluşturan güzellik.

Bu entryi ileride görüp bu günü hunharca özleyip kıskanmamak için hadi bu günü gününde yaşamaya.

dünyaitiraf.com

çocukluğunda kalbinde en derin yaraları açmış insanların yaralarının en derinlerini görmek çok ağır bir hismiş. öyle şeyler oluyor ki canımı acıtmış insanlara bile kin duyamaz oluyorum.

mesleğimin de etkisiyle, sanırım bu hayattaki misyonum canımı en çok yakan kişinin bile yaralarını sarmasına yardım eden kişi olmak. karmakarışık hislerdeyim.

yüzyıllık yalnızlık

dünya klasikleri arasında okumaktan en az zevk aldığım roman. Bilumum edebiyatseverler arasında çok linç yemişliğim olsa da hala bir ailenin 3 kuşak boyu hikayesni anlatan daha kaliteli tonlarca roman olduğunu düşünüyorum. büyülü gerçeklik de sanki hikayenin sıkıştığı, sıkıcılaştığı yerde salla gitsin gibi bir hava vermiştir bu kitaba.
1 /