@c20h25n3o

arapça bütten 75 aldığımı söylemiş miydim

  1. toplam entry 301
  2. takipçi 2
  3. takip edilen 1
  4. puan 1932
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 ay önce

özel mesajlar

hiç yazışmadığım insanlarla, mesajlaşmışım gibi yazarların isimleri solda çıkıyor. acaba benim mahlasımda, tanımlarımda gezen isimler mi bir anda mesaj kutusunda çıkıveriyor? ben de bazılarınızın takibindeyim belki ben de sizde beliriveriyorumdur.

slowdive

Bazı şarkılar vardır, insanlar sizi o şarkılarla ansın istersiniz. O çaldığında ilk akla gelenin siz olmasını istersiniz. Ve Ruhunuz oradan tanınsın istersiniz.
Bu akşam slowdive'dan alison'ı paylaşacağım. Ünlü bir grup olduğu için geçmiş ve geleceklerinden bahsetmeyeyim. Grubun bir zamanlar dağılıp 19 20 sene sonra birleşip kaldıkları yerden devam ettikleriyle kim ilgilenecek? Ha günümüzde dahi birçok türk-yabancı müzik gruba ilham olduklarını ekleyebilirim. Dinleyince size de bir yerlerden tanıdık gelecektir.

diş teli

Senelerce düzenli kontrole gitseniz de ağız bakımı, plak takviyesi alsanız da Doktorunuzun dediklerini harfiyen yerine getirseniz de oynatılan bir dişi sabitleyemezsiniz. Çıkarıldığında dişleriniz fayans gibi tekmil dursa dahi zaman içinde hareket etmeye başlayacak ve çapraşıklık meydana gelecek. Çaresi ömürlük diş arkası sabitleyicisi olacaktır. Hadi bunu taktırmasanız dahi gece plaklarıyla mutlaka destek vermelisiniz. Hasılı diş bakımı çok meşakkatli. Taktırmayı düşünenlere tavsiyem, etraflıca düşünüp araştırmaları. Ben biraz daha eski bilgilerime göre yazdım. Belki teknoloji bu konuda gelişmiştir ve daha zahmetsiz ve risksiz tedavilere imza atmıştır.
1 /