1. toplam entry 15974
  2. takipçi 11
  3. takip edilen 17
  4. puan 50827
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

Alkol masasında kız çocuğu oynatmak

Normal görenlerin kendi çocuğun üzerinden empati yapması gereken iğrenç olay.

Öncelike o yaşta bir çocuğun içki masasında oynatılmasını savunan adamdan ben herşeyi beklerim.

ikincisi Bir yerde yapanların alevi olduğunu okumuştum ama bulamadım o yüzden iddia diyeyim. Masadaki alkol oranı da bunu doğrular nitelikte. Olayın bir günde gündemden düşürülmesi de ibretlik.

14 mayıs 2023 genel seçimleri

Anket firmalarının safiyane bakarsak çuvalladığı seçim.

Lakin bu kadar firmanın bu kadar yanlış sonuçlar bulması hiç normal değil. Sanki bir el hepsini siyasi bir amaca matuf kullanmış gibi hissediyorum. Öyle bir ortam oluşturdular ki ben bile şahsen kk nın seçimi kazanabileceğine inanmıştım. Artık bunlara zerre güvenim kalmadı.

aurora

Norveçli söz yazarı ve şarkıcı.

Şarkıları adeta büyülü. Bağımlılık yapıcı. Tam tarif edemiyorum ama popüler şarkıcılardan ayrılan bir tarzı var. Bu kız gerçekten çok iyi şarkı söylüyor. Sesi ve şarkıları kalan diğer özelliklerinden fersah fersah önde.

ilk olarak it happened quiet şarkısı ile dikatimi çekti. Sonra diğer şarkılarını dinledikçe aynı güzellikte onlarca şarkısı ile tanıştım.

">git

14 mayıs 2023 genel seçimleri

20 yıl sonra ilk defa ülkede ciddi olarak iktidar değişikliği ihtimalinin bulunduğu seçim. Ancak bu değişiklik pek kalıcı olacak gibi görünmüyor. Zira muhalefet yamalı bohça misali birleri tarafından zorla bir araya getirilmiş gibi duruyor. Yine de muhalif kitleyi rahatlatacaktır.

Her ne kadar anketler muhalefeti bir adım önde gösteriyor olsa da gizli bir elin her cephede muhalefeti desteklediği düşünüldüğünde trump 'ın kazandığı abd seçimleri gibi sürpriz bir sonuç çıkarsa da şaşırmam.

Ben de iktidarın değişeceğini düşünüyorum ama bir yandan da yapay olarak oluşturulmuş bir havaya kapılmış olabilir miyim diye şüphelerim var.

Neyse artık 24 saatten kısa bir süre içinde sonucu görürüz. Tek dileğim kazananın çok az bir fark ile kazanıp sonu gelmez tartışmaların ve gerginliklerin yaşanmaması. Hele seçimlerin ikinci tura kalması veya yenilenmesi hiç istemedigim bir durum.

Memleket için en hayırlı sonucun çıkmasını allah tan niyaz ediyorum.
1 /