1. toplam entry 24311
  2. takipçi 27
  3. takip edilen 18
  4. puan 156662
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 9 yıl önce

bu işyerine iranlı suriyeli afgan müşteri giremez diyen esnaf

cezayı yiyince abi yapmayın diye yalvaran esnaftır aynı zamanda.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde yaşayan İ.O. isimli esnaf dükkanının kapısına yapıştırdığı yazıda; “İran, Suriye, Afgan müşteri bu dükkana giremez, alışveriş yapamaz, girerse bu mekanda dayak yer” ve “Suriye, Afgan ve İranlı kişiler bu iş yerine girerse dayak yer, sorumluluk kabulümüz değildir” dedi. yazının kamuoyuna yansıması üzerine denizli başsavcılığı esnaf hakkında işlem başlattı ve esnafa halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçundan 1000 lira ceza kesildi.

ulan o dükkana avrupalı veya amerikalı gelince de aynısını yapabilecek misin. dayak atacakmış. tamam mülteci politikasına karşı olabilirsin ama bu yazıyı asmak iğrençlik ve ikiyüzlülüktür.

git

git

yiğit bulut

ali babacan'a meydan okumuş. tabi ki listede fetöcü suçlaması da var. işte yiğit adam meydana çıktı. yalnız unuttuğu bir şey var. ali babacan reis'inin kabinesinde bakanlık yaptı karşı partide değil. yani reis'i onaylamadan icraat yapmıyordu.

adamlar akıl mantık bir şey koymadılar saçmalamakta zirve yaptılar. jöleyi fazla kaçırmanın etkileri bunlar. reis'in şu adamlarla birlikte çalışması bile ne kadar icraat yapabileceğini göstergesi.

git

git

uzun sigara

bir türlü ısınamadığım sigarlardır. çek çek bitmiyor bir yerine iki sigara içiyormuş hissi oluşturuyor. üstüne bir de kısa sigaralardaki yoğun tad uzun sigaralarda yok. bazıları gerçekten saman gibi oluyor.

kendi evladına şehevi duygularla yakaşabilecek kadar insanlıktan çıkmak

kızına ve oğluna cinsel istismarda bulunan baba olayı gibi birçok olay ile karşılaşıyoruz. bu cinsellik filan değil bu başka bir şey. bu nasıl olur gerçekten. sapıklık desen lan onun da bir hududu var. yani bir insanın evladı ile cinselliği yanyana düşünebilmesini aklım almıyor.

bunu gerçekten yapanlar var. hapis filan değil. müebbet, ömür boyu hapis filan bunu adam etmez. direk olarak itlaf edilmesi gereken hayvandır bunu yapan.

*

alman gurbetçi deyince akla kro gelmesi

galiba bunun sebebi şu; eskiden gerçekten de türkiye'de olmayan şeylerlerle ve daha lüks arabalarla geliyorlardı tatile. ama artık böyle bir durum yok. yani kullandıkları arabalar burda da var, imkanlar aynı şekilde var. ama bu adamların biz daha lüks yaşıyoruz tavrı aynen devam ediyor. bu da milletti gıcık ediyor.

apple kredi kartı

geçtiğimiz seneden itibaren tanınıtımına ve sınırlı müşterinin kullanımına sunulan kart yakın bir zamanda tüm dünyada kullanılmaya başlanacak.

çok stabil bir kart olacağı kesin. ayrıca güvenlik tedbirlerinden dolayı diğer banka işlemlerinde ve farklı ürün alımında kullanılamayacağı tahmin edilebilir.

git

tbmm'de içecek fiyatlarına yüzde yüz zam gelmesi

evet damat berat abizimizi kötüleyenleri alaım piste. adam çalışıyor. yüzde yüz zam yaptırmış. bak kendi yediğine içtiğine zam yapıyor adam.

durumu olmadığı için araç alamayan milletvekilleri varken bu vekillerimize vurulan büyük bir darbe. ama her şey memleket için işte.

gelen zamla birlikte meclisteki içecekler fiyatları şu şekilde güncellendi;
50 kuruşa satılan Türk kahvesi yüzde 100 artarak 1 TL,
25 kuruşa satılan bardak su yüzde 100 artarak 50 kuruş,
25 kuruşa satılan bitki çayı 50 kuruş,
3,5 TL'ye satılan tost 5 TL,
1 TL'ye satılan ayran 1.50 TL,
2 TL'ye satılan meyve suyu ve kolalar 2,50 TL'ye yükseldi.


git

kızına ve oğluna cinsel istismarda bulunan baba

başlığı uydurmak için baba dendi ama böyle baba olmaz.

konya'da 42 yaşındaki adam hem oğluna hem de kızına cinsel istismarda bulundu. çocuklarım internet bağımlısı diyerek reddetti ama 14 yaşındaki kızın mahkemeye sunduğu ses kaydında yalan söylediği ortaya çıktı.

''İyi düşün. Herkes gittikten sonra tek olduğumuzda her şeyi yapabiliriz. Anlamıyorum, seni sevmenin neresi mantıksız. Çok seviyorum. En ufak bir şeyde kızıyorsun, dokunmama izin vermiyorsun, sevmeme izin vermiyorsun. Sağına, soluna dokununca bir şeyler mi eksiliyor sanki"

git
1 /