1. toplam entry 6952
  2. takipçi 6
  3. takip edilen 6
  4. puan 34957
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

xbox game pass

çok büyük nimet. özellikle bizim gibi ülkelerde. yalnız böyle bir bolluğun içine olunca insan onu bunu şunu deniyeyim diye kendini kaptırabiliyor. yıllarca sony plus üyeliğinden sonra nasıl kazıklanmışım ara ara kendime hayıflanıyorum.

youtube

Yav yeter yav bıktım Hintli şarkıcıların kliplerinden. Bu kadar mı ayağa düştün. Adam üç beş arkadaşını toplamış salak salak dans edip ortalıklarda geziniyor. Hint filmlerini de izlerim ama bu kadar berbat reklamlar yeminlen bıktırdı. 3 ay Xbox da beleş üyelik var sonra korsanını kurucam. PC de izlesem dert değil reklamları engellemek ama mi box, Xbox insanı iyice tembel yapıyor.

ssd

ölüyü dirilten teknoloji. düne kadar ölü olan eski laptoplar birden ayağa kalkabiliyor. bugün beni biraz uğraştırsa da sonunda mutlu sona ulaştırdı. dede asus pc , 20 lik delikanlıya döndü.

total recall

1990 yılında paul verhoeven tarafından çekilmiş, arnold schwarzenegger'in ve sharon stone'un rol aldığı, 2084 yılında geçen bi kurgu-bilim filmidir. ayrıca, türkiye'de "gerçeğe çağrı" ismiyle gösterildi. 90 lar kült filmlerinden diyebilirim.
1 /