1. toplam entry 8754
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 2
  4. puan 41927
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

ekg

Bu makinadan verimli bir bilgi alabilmek için çok sakin bir insan olmak lazım. Enteresan bir makinaya sizi bağlıyorlar daha öncesinde iki tüp kan almışlar yanında arkadaşınız bayılmış zaten iğneden korkmasamda doktora karşı yanına ne zaman gitsem ufaktan bir heyecanım olur bende sonra sizin kalbiniz normalde de hızlı atıyor mu ? Nasıl atmasın doktor bey. Basket, bisiklet hep kolumda bileklik takılı dinlenme zamanları ortalamam liste halinde göstereyim ama beni frenkeştayn gibi makinaya bağlayınca insan doğal olarak heyecanlanıyor.

eli hafif hemşire

Bugün iş sağlığı güvenliği sebebiyle bazı tahlillerin yapılması gerekiyordu. Benim damarlar biraz ince zor bulunuyor kanda yavaş akıyor genelde. Hemşire İki üç kez denedi valla dedim yandık ki ne yandık. Ama aksine iki tüp kanı hemen aldı. Çokta tatlı kızdı. Kendisine saygılarımı sunuyorum. Benim hemşire kuzenimde kendisinden feyz alır inşallah.

ii. margrethe

İngiltere kraliçesin ölümünden sonra kan bağı ile kraliçe olarak kalan tek kraliçeymiş. geçenlerde torunlarının bazılarından unvanlarını geri almış. monarşi karşıtı halktan korktuğu için devlet desteği alan aile fertlerinin sayısını azaltma yoluna gitmiş.

Star Wars: Visions

farklı hikayeleri anlatan bölümlerden bir seri yapılacağına bence ilk bölüm gibi karanlık hikayeden devam edip, konu bütünlüğü bozulmayan tek bir hikaye olsaydı daha iyi olurdu. yine de eğlenceli güzel hikayeler barındıran bir anime olmuş.

çalışma masası

pandemiden sonra evden çalışma yaygınlaşınca evlerin olmazsa olmazı oldu. biz eskiden bilgisayar masası olarak kullanırdık ama bilgisayar masaları net çok rahatsız. özellikle düz ve ergonomik olması çalışma masalarındaki gibi rafların olmaması şart. bu aralar fiyatlarına bakıyorum da eli ayağı düzgün masalar ne kadar pahalı. özelikle ikea gibi yapı marketlerin yanından geçilmiyor.
1 /