1. toplam entry 10185
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 2
  4. puan 48209
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

efsane 11

Kadro:
1 Genzo Wakabayashi
12 Yuzo Morisaki
2 Takeshi Kishida
3 Koji Nishio
4 Masao Nakayama
6 Shingo Takasugi
14 Ryo Ishizaki
5 Hanji Urabe
8 Mamoru Izawa
11 Taro Misaki
7 Hajime Taki
9 Teppei Kisugi
10 Tsubasa Ozora (Kaptan)

Akp'li siyasilerin çocukları

hepsi Avrupalarda Amerikalarda maşallah. reisin gençler gezin dünyayyı isteiğini yerine getiriyorlar. seçim bittikten sonra suriyeli vatandaşları ile birlikte sevinen reisçi gençlere nazaran hayat onlara daha bir güzel olacak. ama umurumda mı tatbiki değil. yeni çıkan zeldayı oynar geçerim.

youtube premium

Bu hafta 3 tane daha yeni üyelik aldım. Geneli oyun temalıydı. Video sitelerinden elimi çektim sayılır. Aslında en çok kullandığım şey bu hayatta YouTube bir kere ücretsiz başlayınca sonrasında para vermek zor geliyor insana. Ama son zamanlarda reklamlar dayanılcak gibi değil.

d vitamini

Çocuklara verilen ilaç olanı çok pahalı olduğunu biliyorum. Parası olan ve olmayana iki ayrı müdahili vardı. Ülkede paran yoksa her ilaçta olduğu gibi az etkili olana mahkumsun. O da ucuz demişken ailelerin yüzde 70 o parayı veremez.

online oyun kiralama

game pass yada playstation plus gibi platformlar olmasaydı bu ülkede oyun oynamak çok daha zor olabilirdi. yok ben zaten torrent den indiririm deseydin ancak bu pahalılıkta ekran kartı alamayacağın için pc de ancak pubg ve counter oynardın. hep birbirleri ile rekabet etsinler fiyatlar hiç artmasın.

Spider-Man: Miles Morales

ilk oyunun devamından ziyade yaması diyebiliriz. aradan belli zaman sonra çıkması oynanış tarzını fazlasıyla etkilemiş. ilk oyunda da sinematikler vardı ama bu oyunda başka güzel olmuş. özellikle köprü sahnesi son zaman oyunlarda gördüğüm sinematik geçişlerden sonra oyuna bağlanan sahnelerdi.

Merve dizdar

Orta Doğu coğrafyasında kadınların yaşamının ne kadar zor olduğundan bahsetmiş. Özellikle son seçimlerden sonra Hizbullah meclise girmişken. Söylediklerinden bu kadar alınganlık çıkarmak tuhaf. Bu memlekette kadın cinayetlerinden her yıl binlerce kadın sanki ölmüyor.
1 /