1. toplam entry 9604
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 2
  4. puan 45783
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

projeksiyon

alanın öncelikle sabit yerini kestirmesi ve mümkünde perdesini alması gereken ürün. sürekli en başından kurulması ve ayarlanması can sıkabiliyor. kumandanın tuşuna basıp isleyeceksin. açıkçası ortamını iyi ayarlarsan sinemayı ayağına getirirsin.

The Legend of Vox Machina

amazon prime da yer alan fantastik animasyon. bu senenin başında 6 bölüm izlemiştim sonra amazon diğer 6 bölümü getirmiş ama ben bunu dün öğrendim. hatta ikinci sezonda başlamış. ben birinci sezonu bitirim. The boys gibi sert yapımlarda başarı olan amazon aynı sertlikte ve bolca eğlenceli bir anime çıkarmış. ben bu tarzı beğeniyorum.

HUAWEi Watch GT 2

akıllı saatinizin şarjından bıkmış iseniz alternatif olarak alabileceğiniz saatlerin başında geliyor. uzun süre samsung gear kullandım aldığım ilk zamanda bile şarjı bir gün zoraki gidiyordu son zamanlarda ise nerdeyse powerbank ile gezecek duruma gelmiştim. akıllı saatiniz var ise en önemli özellik şarj ve tasarım. zaten özellik istiyorsanız akıllı bileklikte alabilirsiniz. son dönemde çıkan tüm akıllı bileklikler saat ile konuşma haricinde aynı özelliklere sahip. saat ile çok fazla zaman geçirmedim ama benim gibi saat takmasını seven biri için uzun şarj , tasarım ve ekran kalitesi için tavsiye edebileceğim bir saat yapmış huawei.
1 /