@defter büyükantonyadis

Falan filan deme yani

  1. toplam entry 5734
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 24
  4. puan 26359
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 7 yıl önce

vincenzo montella

Koskoca ülkede yerli ve milli bir teknik adam bulamadığımızdan olsa gerek, yine ehli küffardan bir adamı "bizim çocukların" başına getirmiş bulunmaktayız.

Önceki teknik adam kuntz'a da vergilerimizden baya bir miktar pay edilmiş!

Kuntz'a 1 yıllık maaşının yarısı olan 21.6 milyon lira ödenecek.

TFF, Stefan Kuntz'a 750 bin euro ödeme yapacak. Eğer A Milli Takım EURO 2024'e kalırsa Alman hoca, belirlenen prim miktarının 3'te 2'sini alacak.

nerede o eski islamcılar

Siyasal islamcıları bir kenara koyuyorum. Buradan nemalanmayan işinde gücünde "ilim irfan" yolundakilere yönelik yazıyorum. Tam da bu konuya ilişkin can alıcı bir konuşmayı dikkatinize sunmak istiyorum. Evet sormak lazım nerede eski müslümanlar? Hepsi dönüştürüldü! Şu konuşmayı yapacak, şu soruları sorabilecek bir tane temiz ve Allah'tan başka korkusu olmayan alimi, şeyhi, gavsı, hocaefendisi, münevveri, gazetecisi, sanatçısı, siyasetçisi kalmadı değil mi? Kalmadı. Eğer farkına varırsanız zaten bu ayıp, bu utanç, bu rezillik islamcı camiaya yeter de artar bile.

[youtube][/youtube]

emin soyyiğit

Nihat abi, benim siyasal islam bataklığından çıkmama vesile olmuş çok değerli bir aydındır. Siyasal islam hakkında anlattığı çoğu şeyi bizzat yaşadım, çoğu şeyi okudum. Hakikat ilk başlarda sinirinizi bozuyor, inandığınız değerleri, okuduğunuz yazarları, peşinden gittiğiniz alimleri sorgulamak, onlar tarafından kullanılmış hissetmek ve onların da kullanılmış olduğunu anlamak gerçekten size bir tokat gibi çarpıyor. Bu bir şefkat tokatıdır:

[youtube][/youtube]

sinan ateş

Cinayetin üstünden neredeyse 1 sene geçecek. Bu devirde bir akademisyen siyasi sebeplerle katledildi ve adalet tecelli etmedi.

Hesabı sorulsun isteyenleri de halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten içeri alıyorlar.

Siyasal islamın ülkeyi getirdiği durum budur. Alın hak ehli(!) Tarikatlarınızı cemaatlerinizi başınıza çalın.

Altılı masa

Seçim dönemi neydi ya kalpler, pirolar, oyları bölmeyinler, muhalefete muhalefet etmeyinler. Bütün akp eskisi siyasal islamcılar dolmuş, etnik bölücüler mutabakat metinlerine sızmış, 1921 anaysası kutsanıyor, chp ağzıyla fetöyle helalleşme, pkkya özerklik naraları atılıyor, avrupadan fonlarla anlaşılıyor, herkes herkesin kuyusunu kazıyor, günün sonunda 2010 akpsine vekiller veriliyor, mommy eko ve mansur üzerinden kendini aklamaya çalışıyor falan.

Akplilere yobaz diyen sol çomarların, poster Atatürkçülerinin hali de budur işte.

2010 akpsi ile 2023 akpsi arasında seçim yapmayan yüzde bilmem kaça selam olsun.

Sen kendini kurtar gerisini boş ver

Çocukluğumdan beri duyduğum bir öğreti, bir telkin.

Uzun uzun yazmaya gerek duymuyorum; bu sözün vatandaşlık bilinciyle, toplumculukla, dinle diyanetle hiçbir alakası yok. Ama sorsan toplum hem hard atatürkçü, hem hard milliyetçi, hem hard sosyalist, hem hard müslim.

Aynen arkadaşlar poposunu kurtaran konfor alanına çekilsin en azından kalabalık yapmasın. Zaten bu ülkenin toprağından başka mücadele edilebilecek bir durum kalmadı. İnsanı için mücadeleden geçtim, çünkü tamamen değişti.

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
1 /