1. toplam entry 1330
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 1
  4. puan 1995
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

Öğretmenlere zam haberi

Bu gün açıklanan uzay mekiği formülü gibi olan zamlardır.

Öğretmenleri parayla mutlu edeceğiz, mutlu öğretmen çocuklarda mutlu olur inşallah, en çok hoşuma giden geçici öğretmenler ile kadrolu öğretmenler diyw bir ayrım kalmayacakmış birde bunu keşke kadrolu öğretmenlere sorsalardı memnunlar mı? Bunu düşündüm çünkü bir ropörtajda maaşımız işçi maaşları ile aynı durumda bizim onlardan farkımız olması lazım demişti bir kadrolu öğretmen.. keşke herkes emeğinin karşılığını alsa zira, oğlumu sınıfın gerisinde kalıyor diye geride bırakan ve ona ders göstermeyen öğretmen müsveddesi de aynı zamlardan etkilenecek..

7000 imam

Kıyak geçeceklerine kıyak geçerek hem dünyalık hemde ahiretlik kazanç için düz memur yerine diyanete imam atıyorlar bu arada ben o imamların hepsinin de diyanetin dinen kendini tamalaması için gerekli kişiler olduğunu düşünüyorum zira camiler yaptırma yaşatma derneği tarafından hem dinen hem de madden destekleniyor onlar ne derse o şekilde oluyor diyanet falan hak getire imamlarda derneklere diş geçiremiyor.

Sözlükte yazar kalitesi ölçen zat

kısaltması köz (kalite ölçen zat) olacaktır. mail adresi almak istese koz olarak alması gerekecektir. kimi kesimler tarafından yanlış anlaşılabilir kendisine başka başka ihtiyaçlar için başvurulabilir. gene de denenmesinde fayda var. asıl merak edilen seçilen kaliteli yazar popülasyonu ne tür işlerde kullanılacaktır acaba??

et lokantası

Afyondaysanız kendi yağında pişmiş etleri (soğuklama) yiyebileceğiniz lokantalar. Bir nevi steak dir ama steak gibi israf yağılmaz etin heryerinden faydalanılır mesela orda tandır varsa çorbasını da yaparlar kemiğin suyunda pişmiş pilavı da vardır et suyu tabletleri yerine dondurulmuş etsuları vardır.
1 /