1. toplam entry 13745
  2. takipçi 62
  3. takip edilen 83
  4. puan 59202
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

dyson süpürge vs ps5

dyson süpürgenin de robot süpürge gibi tarikatı mevcut. dyson müritleri bulunan bir marka. ancak PS5 in böyle bir durumu yok. play station salonlarında ps5 ihtiyacımızı gideriyoruz ama dyson süpürge ihtiyacı bambaşka bir şey. aslında dyson süpürge kafe açılsa hakikaten neden böyle mekanlar yok?

ali sunal

(bkz: güldür güldür'ün güldürmemesi)

depremden sonra istifa edilmemesine şaşırmış. ali sunal takip ettiğim biri değil. kendisine gerçekten hak vermek isterdim ama benzer tepkiyi kendi kutbunda (hani kutuplaştık ya) vermemesi nedeniyle çok objektif bulmadığımdan veremiyorum. mesela izmir depreminde de kayıplar olmuştu. hiç istifa istedi mi? ya da chp'de tespit edilen 33 taciz/tecavüz vakası tespit edildiğinde kimse için istifa talebinde bulunmadı. demirtaş insanları sokağa döktüğünde de 43 kişi hayatını kaybetmişti. mesela hiç istifa etsin diye bir ifadesini gören var mı?

Bu tip insanların talepleri ciddiye alınmaz. "benim kötüm senin kötün" ayrımı yapan hiç kimsenin sözüne itibar edilmez.

gündeme getirdiği konu hakkında ben de fikrimi söyleyeyim. evet birilerinin istifa etmesi gerekiyor. hatta bu istifaların en tabandan en tavana kadar mesul kim varsa istifa etmeli. sahtekar müteahhitler de idam edilmeli. kentsel dönüşüme rantsal dönüşüm diyerek dava açıp iptal edenler ve slogan atanlar da mesul tutulmalı. yiyorsa böyle açıklama yapsınlar da görelim.

siyah önlük

yolcu 819 #7202579

şu tanıma ek olarak aslında o tarihlerde kaldırılsa da 1997 li yıllara kadar siyah önlük kullanımı devam etmiştir. çünkü o zamanlarda önlükleri böyle hemen gideyim yenisini alayım diyerek alamazdı insanlar. çocuklar hep büyüklerinden veya okulu bitirenlerden alırlardı önlükleri. hatta bizim okulun karşısında dikiş nakış eğitimi verilen bir yer vardı orada mavi önlük diken siyah önlüklü ablalarımız bile vardı.

Geliyor Mücahid Kılıçdaroğlu

kemal kılıçdaroğlu'na mücahid demişler. şakaysa komik gerçekse hiç komik değil diyebileceğimiz durumlardan biridir.

Mücahid nedir? islam adına savaşan kişi. Peki başörtüsüne 1 metrelik bez parçası diyen bir adam nasıl oluyor da islam adına savaşıyor. kavramların içini boşaltmamak gerek. islam ile savaşan kişiye de gidip mücahid demek akılsızlıktır. övmek isteyen başka türlü övebilir veya başka ünvanlar kullanabilirler.

her seçim öncesi; geeeliyor geeeliyor kılıçdaroğlu

her seçim sonrası; gidiyoooor gidiiiyoooor kılıçdaroğlu

dandik ürünlerle muhattap olmak

Türkiye'de yasaklanması gerekenler diye bir liste yapılsa ilk başa kalitesiz ürünler diye yazılması gerekir. milyon tane firma merdiven altında aptalca ürünler çıkarıyor. piyasada orijinal üründen fazla sahte ürün mevcut ve orijinal ürünün birebir aynısı diye yine bu millete kitleniyor her ürün. ayrıca kaliteli sandığımız bir çok ürün de aslında sahte çıkıyor araştırınca. örneğin tavuk bulyonlar et bulyonlar. içinde tavuk yok et yok. aynı marka ingiltere de bunu yapamaz. yaptırmazlar ve yaptırmıyorlar.

İktidara gelsem yapacağım ilk şey bu olurdu. bir de firmalara ceza vermek yerine ticaretten men edecek yöntemleri uygulamaya geçirirdim.

Altılı masa

fetöcü firari teröristleri memnun eden gelişmeler yaşanıyor beşli masa yeniden altılı masa oldu. aylardır aday belirleyemeyen masa kısa sürede merali masaya döndürecek çözümü buldu. şaka gibi bir sürece şahit oluyoruz. seçim sonucu artık hiç farketmez.

Ekleme;
git

ikinci ekleme;

git

iyi parti

parlamenter sisteme dönüldüğünde başbakan olacağını ilan etmişti genel başkanları. cumhurbaşkanının yetkilerini de kısıtlayacaklardı ama tam tersine davranıyorlar. ben ruh hallerini çözemiyorum. bir planları olduğunu da sanmıyorum. gaza geldiklerinde her türlü lafı söylüyorlar şimdi de masaya geri dönüş için sinyal veriyorlar. ülkeyi de böyle yönetmeyeceklerini kim söyleyebilir bunun garantisini kim verebilir.
1 /