1. toplam entry 13581
  2. takipçi 62
  3. takip edilen 82
  4. puan 58033
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

engellenen yazarın tanımlarının görünmesi

şu an sanırım sözlükteki bir açık olabilir. inşallah en yakın zamanda bu açık kapatılır. gözlerimi oymak istemiyorum. hatta engellediğimiz yazar bizim yazdıklarımızı da göremez hale gelecek kadar daha da ileri gidilmeli görüşündeyim. çünkü biz onu engellediğimizde yazdıklarını göremiyoruz. bizim hakkımızda bizim nickaltımıza birşeyler yazsa bile göremiyoruz. bu yüzden yazılımcıya yalvarıyorum. abi yanlış anlama dilenci değilim şu engel olayına bi el atar mısın Allah rızası için.

şekil maske takmak

dantelli maske göremedik piyasada kimsenin yüzünde. ya da kenarları oyalanmış. ah bee ne varsa eskilerde var gerçekten. televizyonun bile üstünde nakışlı örtüler olurdu. dümdüz maske takıyoruz afedersiniz. ha dantelli olsa takar mıyım. yok ben erkeğim sonuçta düz maske en iyisidir.

Kocam bey

Hanım hanım ile karşılık vermek gereken sözcük. Ya öyle veya böyle olsun içlerinde saf bir sevgi var. Onlar da öğrenecekler zamanı geldiğinde ve bu yazdıklarina bakıp gülüp geçecekler. Allah mutlu etsin.

oliver twist

adına şarkılar yazılan oliver twist bir kitap karakteridir.


Abudik gubudik tiwist tiwist
Lap lup labaluba tiwist tiwist
Taksimde var bir durak
Durakta bir cadıllac
Cadıllacta bir manyak
Tiwist yap abi dalgana bak
Tiwiste gel oooo
Tiwiste gel...
Çapkın çapkın bakma yar
Bana boynuz takma yar
Ben karşında oynarken
Sağa sola bakma yar
Tiwiste gel oooo
Tiwiste gel...
Herkes tiwist hayranı
Eder bacak bayramı
Yorulup oturanlar
Çeker soğuk ayranı
Tiwiste gel oooo
Tiwiste gel...
Herkes oynar tiwisti
Dolar salonun pisti
Fazla sallanma memo
Patlatır apandisti..

21. yüzyılın 21. yılının 21. günü

tam evlenilecek gün. saat: 21:21. düğün salonlarının en pahalı olması beklenen gün ancak pandemi nedeniyle o paracıklar evlenecek gençlerin cebinde kalacak.

ya kardeşim neden bir iki gün önce söylemiyorsunuz evlenecek birini bulur tam bugün evlenirdik. tüh ya. an itibariyle 4 buçuk 5 saatimiz kalmış fırsatı kaçırmamak için. 22. yüzyılın 22. yılı 22. günü saat 22:22'ye de çok var.

dost süt

içim süt pınar süt gibi markalar sütü 8 liraya satarken bim marketler neredeyse yarı fiyatına satıyorlar. halbuki ederi o kadar olduğu için o fiyattan satılıyor. Mesela sek süt 5.95 iken migros süt 4.75 lira ikisi de aynı fabrikada üretilen ürünler. milleti keriz yerine koyan firmaların yanında bim bize oldukça güzel fiyata süt satıyor aslında. günlük sütler daha da ucuz oluyor yanlış hatırlamıyorsam.
1 /