1. toplam entry 102
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 3
  4. puan 294
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

23 şubat 2020 van'da corona virüsü iddiası

Corona virüsü tüm dünyaya zaten yayılmış durumda şaşırmamak gerekir.
Şuan iran için uçuşlar iptal edilsin kapatılsın gibi sözler söylüyorlar ama corona her ülkede görülen bir virüs.
abd de çıktı hatta diğer çoğu ülkelerde çıktı ortaya, neden sadece iran ile kapatılıyor! o zaman komple kapatılmalı.
Şimdi türkiye de tespit edilince Tüm ülkeler bizimle olan uçuşları kapatacak mı! İletişimi kesecek mi!? Tabi ki hayır.

laiklik

Ülke Din ve dini kanunlarla yönetilemez deyip kendi inandığı dini ve kanunları ülkede uygulama sistemidir.
Lâiklik Atatürkün miras bıraktığı bir sistem değildir çünkü laiklik sistemi başka ülkelerin yönetim sistemidir, Türkiye ye sonradan girmistir.

kontrollü darbe diyen kemalin darbe planına dahil olması

Darbeden önce kemal kılıçdaroğlu nun samanyolu tv ye verdiği röportajda Recep tayyip erdoğan için "Yurtdışına kaçacak onu yakalayıp getireceğiz yargılanacak" dediği ortaya çıktı. Video da anlatmak istediği şu;
Marmariste recep tayyip erdoğan ı rehin alacak ve "yurtdışına kaçtı getirdik" diyeceklerdi. Yani suikast düzenlenmeyecekti. "Yakalayıp getireceğiz kesinlikle" diyor emin konuşuyor ama allah'ın planını unutmuş bence yargı savcılar bu olaya el atmalı ve sorguya almalı bu haini.
::buradan">git

deaş

İslamı baltalamak adına kurulmuş Komutanlarının bile fransız olan örgüt. Kurulma amacı belli olan örgüt yine hortlaması da mümkündür. Ypg pyd ile beraber işbirliği içinde oldukları da kesindir.

telefon numarası vermenin tehlikeleri

Bir gün emniyetten çağrı kagıdı gelmişti dedim benim ne işim olur emniyette neyse emniyete gittim tam olarak 20 satırdan oluşan 20 sayfaya her iki elimle imza attırdılar. 20 satır 20 sayfa sol el, 20 satır 20 sayfa sağ el! Adını soyadını yazıp karşısına imza atıyorsun. Olayın aslı şu;
Şahsın biri bi yerden alışveriş yapıyor parasını sonra vereceğini söyleyerek ismini sahte verdiği gibi telefon numarasını da sahte veriyor. Allahtan o numarayı seneler önce kullanmayı bırakmıştım ve alışveriş yapılan şehre ömrümde hiç gitmemiştim. O imza atmak o kadar zor ki hele birde sol elle attırdıkları imza sırf o bile bezdirdi.
1 /