1. toplam entry 66
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 663
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 6 ay önce

one

yıllardır, Official klipteki açılış kısmı arka planda anlatılan hikâye, diyaloglar ve o solo kısmı, her seferinde gözlerimin dolmasına eğer izlemeye devam edersem kendimi tutmasam hüngür hüngür aglamama sebebiyet veriyor. Beni bu denli etkileyen tek eserdir one. Bu yüzden ikide bir dinleyemiyorum.
Sözleri öyle pis vuruyor ki, eğer ki bir de moralman bir down olma halinde dinliyorsan odanın köşesine gidip kafamı bacaklarımın arasına alıp fucked up bir ruh haline bürünmeme sebebiyet veriyor.
Sözleri öyle gerçek öyle bu dünyadan öyle insanın çaresizliğini kişinin suratına şlap diye vuruyor ki, sözlere fazla kulak verdiğinde içinde kaybolma ihtimali var. Sadece savaşın acısını, terörünü çeken bir genci değil, karanlıkta kayboluşunu anlatır one. Bu metafor üzerinden elbette bizlere de dokundurur. Dediğim gibi bazı fıtratlar için fazla dalması oldukça sakıncalı lyrics e sahiptir.
Her zaman iron Maiden dinleyicisi olmuş, maiden in Metallica dan her şekilde çok daha iyi bir grup olduğunu savunmuşumdur. Ama metal müzik tarihinde one dan daha güzel bir parça gelmedi.
Sadece bu parça için bile Metallica gelmiş geçmiş en iyi metal grubu unvanını rahatlıkla alabilir. Kategori bile ayırt etmeksizin. Trash, heavy, black, death vs fark etmez. Sadece, one.
Yine gece gece dinleme gafletinde bulundum aklımı aldı...

I can’t live like this!
I-I can’t!
Please no
I can’t! I can’t!
Help me, help me, help me!
Mother where are ya?
Mommy, mother, I’m having a nightmare and I can’t wake up !!!

Böyle ölmem üzerime gezegen at a** :'(

enis kirazoğlu

Çocuğum olacak daha çok paraya ihtiyacım var kafasındaki videolarında kalite seviyesi Enis Batur ayarına kadar düşmüş, her yerinden sjw lik akan, sürekli bağıra bağıra konuşan, binlerce insanın izlediği video önünde sakadan dahi olsa kocasına salak gerizekalı falan diyen son derece saygısız ve iğrenç bir imaja sebebiyet veren, dominant olma çabasında müthiş rahatsız edici feminenlikten nasibini almamış lgbt üyesine benzeyen, en alakasız saçma sapan yerde cinsel eşitlik falan narası atan karısıyla yaptığı son dönem videoları, direkt olarak takibi bırakmama sebep olmuştur.
Bu bebe de iyice popüler kültür ürününe dönmeye başladı ya, çok üzücü.
Şimdilik elimde hâlâ dombili ateist dost Kayaoğlu var. Disket kutusu da neyseki hâlâ kaliteyi tavanda tutuyor.

kargo beklemek

Geç kaldıkça, Elinde 33 lük tesbihle iftar ezanını bekleyen Cüneyt Arkın sıfatında bekliyorum. Her, kargo lokasyonuna baktığımda hâlâ aynı yerde olduğunu görünce bir küfür ediyorum, ürünü aldıktan sonra vereceğim 1 yıldızın hevesiyle sabredebiliyorum.
Online alışveriş benim için YouTube ile hayatıma girmiş en işe yarayan dijital devrimdir. Ama hâlâ geç kalınca her seferinde geriliyorum.

güzel kız çirkin erkek birlikteliği

Kız kardeşim ve eşi evliliği bu.
Tüm objektifligim ile kardeşim bugün güzelim diye etrafta dolaşan sosyal medya soytarılarini, ortalık ürünlerini, burun mendili olarak kullanır elde buruşturup bir köşeye atar. Ama damat.. onun da kalbi güzel lol. Evet damadı kardeşim gibi severim, sayarım, misafirden nefret eden ben evimde ağırlamaktan keyif duyduğum 2-3 insandan biridir. Eşini ve çocuğunu olması gereken en güzel seviyede ne aşırıya kaçarak ne de umursamaz seviyede olmadan, komplekslerinden arınmış örnek teşkil edecek şekilde ailesine yaklaşım sergileyen eşsiz, ciddi ve güzel bir adamdır. Kardeşim de bunu gördü ki böyle güzel bir evlilik yaptı. Çünkü kendisi de hayatımda gördüğüm en ağırbaşlı vakar ve ciddiyet sahibi insanlardan biridir. Milyonda birdir, ender bir cevherdir. Allah mutluluklarına mutluluk katsın. Damat hep zengin olur bu durumda diyenlere hayır değil, benim ailem varlıklı olma bakımından çok daha iyi durumdadır.
Şaka espri bir yana insanın huyu ve kalbi güzel olmadıkça yemin ediyorum güzelliğinin etkisi 1 dakikayı geçmez, geçebilemez.
Ama şunu kabul etmeniz gerek, nasipten ileri gecemezsiniz. Bu işin para pul mal mülk ile her daim doğrudan orantısı yoktur. Çünkü güzel bir kadın almak veya erkek almak size mutluluğu getirmeyecek arkadaşım.
Şahsım adına çok çok güzel kadınlarla birlikte olabilirdim ama o kadınlarla bir evlilik düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyordu. Yalnız kalmak kendini böyle bir insana mahkum etmekten yüz kat daha iyidir. Story of my life tam olarak da bu işte.

Dirty bulk

Açıklaması, sağlıklı olmayan vücuda yararı dokunmayan yağ ve şeker oranı yüksek besinlerle kilo alma biçimidir.
büyük ve kilolu olma genel olarak güç ile birlikte gelir. Ama iki çeşit iri olma vardır. Birisi yeterli kardiyovasküler dayanıklılık ile gelen bütün gün vücuduna fast food yüklemesi yapmayan iri olma, genel kanıya göre kabul edilmiş düzgün karbonhidratlar alarak mesela, ikincisi ise sadece junk food tüketilerek gelen iri olma.
Birincisinde kasların ihtiyacı ve benzini olan karbonhidratları alırken alınan kg ile birlikte kas miktarı da artar bunun sebebi ise yüksek karbonhidrat çalışma hacminin artmasını sağlar ekstra enerji olarak dönüş yapar.
Lakin ikinci stil alınan kg nun büyük bir kısmı kasların ihtiyacı olmayan ve sadece ekstra yük olarak geri dönüş yapan yağ deposudur. Ve buradaki fazlalığın hiç bir şekilde insana bir faydası yoktur. Daha güçlü olmazsınız çünkü zararlı yağ miktarı yüksek besinler insanı enerjik değil daha da ahmak ve isteksiz bir hale sokar. Aynı zamanda hareket ederken vücutta ekstra yük taşıdığınizdan çok daha çabuk yorulur ve kesilirsiniz.
Güzel irilesmeye en güzel örnek mesela güreşçi ağır siklet sporcularının diyet biçimidir. 125-140 kg civarlarında dolasanlar dahi Vücutlarına çöplük sokmazlar. Sadece yedikleri miktar fazladır. Bir tabak pirinç yerine 4 tabak yer. Yarım tavuk yerine 2 tavuk yer. 3-4 mandalina yerine 2 Kg mandalina yer gibi. belki daha çok Bakliyata ağırlık verir. Ve bu tarz ürünlerin insan vücuduna verdiği kilo ile fast food ürünlerinin çok çok farklıdır. Elbette yağ oranı artar lakin junk food a göre oran hiç bir şeydir.


taha akgül

Taze evlenmiş, milli güreşçimiz. Benim anlamadığım hani bunlar muhafazakar insanlardı hep sekuler sekuler tiplerle evleniyorlar. Namaz mamaz, elhamdülillahlar havada uçuşuyordu. Gönül işlerinde din kenarda mi kalıyor nedir.
1 /