1. toplam entry 8893
  2. takipçi 13
  3. takip edilen 24
  4. puan 23663
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

Play store'den sözlük indirmek

ÇAĞIN gereği olması gereken şey, bulsaydık iyiydi. Amaa Nerde?

Bunca yeniliğe 'dünya sözlük' eksiği..
Her güzel şeye Bi bahane bulan elti konumuna düşmek bahasına yazıyorum kardeşim..

Aradım bulamadım. Hani? Yok?

Ama ekşi sözlüğü ara şıp diye çıkıyor. (adamlar yapmış abi)

Yaw uzaya uydu yolluyoruz artık, sosyal ağların trumpla bir tekrar gündem olduğu şu günlerde büyük eksiklik olmuş..

Hatta twitır taban formatlı olarak ek Bi şeyler de olabilir. ( benden söylemesi)

tematik başlık

sözlük için kısa net tanımlar girmek için, yazı yazma açlığınızda ve sözlüğe tanım sayısı artısı koymak açısından gerekli başlıktır. lakin bunlar seri halde başlık açtığınızda. bu tanımlar 'tematik' sistematiğinde olmadığında sol framede;
kalem
silgi
defter
cam
sayı
gibi saçma bi durumda kalıyor. okey anladık da burda 'dünya sözlük' başlığının ne işi var.. burda 'dünya sözlük başlığının gizlenmesi' başlığının ne işi var ben de onu anlamadım!


umarım sözlük ceo'larının bi bildikleri vardır.

kitap okuyan insan iticiliği

ağzını yaya yaya 'beeen kitaaap okuyrııım sıııız okıyormısınız ' gibisinden gereksiz bi ukalalığa giren kişinin iticiliğidir. okuduğu kitaplar belli ki kendine hiçbir şey katmamıştır.

okuyan insan kendini arayan insandır, kendini arayan insan kendini bulma yolunda olan insandır. ama bu insan okuduğu kitap sayısınca kendini kaybetmiştir.

kitap yüklü eşektir o! net!

kelimelik

sözlük müptelalığımı sayesinde bıraktığım oyun ama oldu mu şimdi? bağımlılığın adı değişti şimdi. kendine güvenenler buyursun. aynı nickle beklerim, sözlük dışı ve feykleri kabul etmiyorum şimdiden söyleyim.

dünya sözlük

kırk yıllık yazarım böyle yasak görmedim diye sitem ettiğim sözlük. bu nedir yahu yılların yazarlarına yaptığınız çaylak muamelesi çok kırıcı. yani kendim için söylemiyorum bu arada sözlüğün genel kuralının eski yahut sözlüğe bi süre ara vermek zorunda kalan yazarlara yaptığını kınıyorum efenim.

cıks olmamış bu çaylak muamelesi. yok ayda şu kadar tanım gir, hadi girdin bu kadar oy al filan. allah tan tanım yazabiliyoruz bari olmadı ilk 20 tanımı tematiğe çaylağa atın da onay bekleyelim. bence oylamaya sunup, anket yapın.
1 /