1. toplam entry 1101
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 3700
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 7 yıl önce

netflix

Pedofili küçük kızların dans etmesi değil ama küçük kızların cinsel objeye dönüştürülmesi amacıyla teşhir edilmesidir. Ve bu pedofili Avrupa'da Amerika'da çok yaygın bir şey. Hatta Amerika'da pedofililer için lobi faaliyeti yapan sivil toplum örgütleri var. Bence ilerleyen dönemde nasıl şu an ibnelik vesaire normal kabul edilmeye başladıysa o da pedofili de normal kabul edilecek. Bu tarz platformlarda buna çanak tutuyo

sigara

2020 yılında hala içmek de ne bileyim. Hadi arada alkol falan neyse anlarım da. Her gün günde bilmem kaç kere içmek içmenin sonucunda da hiç bir şey olmaması çok saçma. Ben ki 15 yıl içmiş son dönemde günde dört pakete çıkarmış. Sonra o da yetmeyip ecnebilerin sigarillo dediği şeye sarmistim. Iki yıldan fazladır içmiyorum ve diyebilirim ki boşa hamallık. Bir şişe vodka göm mis gibi.

trakya'da kanadalılar'ın bulduğu 20 trilyon metreküplük doğalgaz rezervi

Ya Ben dün açıkladım bunları. Doğalgaz petrol çıkarmak maliyetli bir iştir. Yerin altını kazsan her yerde doğalgaz petrol bulursun. Ama ebesinin orekesinde bulursan onu çıkarmak maliyetli olur. Hatta o kadar maliyetli olur ki uluslararası piyasalardan satın almak daha ucuz olur. O yüzden 5 katrilyon doğalgaz bulsan da bir şey değişmez önemli olan çıkarma maliyeti nedir. Çıkarmak karlı mi odur önemli olan. Sanırım bu 320 milyar metreküp bulunanın çıkarması kolay 2 3 milyar dolarlık bir yatırımla cikartabiliyorsun. Turkiyet yıllık ortalama 40 milyar metreküp doğalgaz tüketiyor ve bin metreküp doğalgaz 150 dolar civarında uluslararası piyasalarda. Bu da demek oluyor ki 20 milyar metreküp yaklaşık 3 milyar dolar yapıyor. Yani 320 milyar metreküpun 20 milyarı maliyete geri klan kısmı ise kar yazıyor. Havadan yaklaşık 7 8 yıllık doğalgaz ihtiyacımız karşılanıyor.

kasımpaşa spor kulubü

Galatasaraya 10 milyon Euro'ya forvet satan, Fenerbahçe'ye amiyane tabirle gönlünden kopup bedavaya futbolcu veren spor kulübü. Bence bundan sonra galatasaraya herşey mübah. Maç öncesi başka klüpleri satın almak olur. Hakem satın almak olur hepsi olur. Teknik olarak bunun diğerlerinden hiç bir farkı yok çünkü.

netflix'in eşcinsellikten sonra şimdi de pedofiliye el atması

Biliyorsunuz parasi verilip yapımları izlenen hâliyle devletin karisamayacagi iddia edilen online izleme platformu eşcinsel içerikli dizilerden sonra şimdi de pedofili konusu dizi çekimine başlaması hadisesi.

https://mobile.twitter.com/littlewarior9/status/1296188537084182533?s=19::detaylar buradan">https://mobile.twitter.com/littlewarior9/status/1296188537084182533?s=19::detaylar buradan

11 yaşında twerk dansıyla ünlenen senagal asıllı amynin ailesinin geleneklerini sorgulamasını konu alan dizi.

özgür demirtaş

Yani özgür Demirtaş belki Türkiye'de en abartılmış akademik kişilik olabilir. Sosyal medya uyusturucusuna bağımlı olduktan sonra kaybedenlerden biri. Ama bu Venezuela ile ilgili söylediği şey literatürde var olan bir şey. Genelde doğal kaynak zengini ülkelerde bütün yatırımlar bu kaynaklara kayıyor ve diğer alanlar zayıflıyor. Hâliyle bu kaynaklarin uluslararası piyasadaki fiyatı düşünce de krizler kaçınılmaz oluyor. Bunun iki buçuk istisnası var. Amerika, Norveç ve yarım da Rusya. Amerika bilindiği üzere her alanda yatırımlar uçmuş bir ülke öyle petrol satıp zengin olacağız derdi yok. Norvecte ise doğal kaynak bağımlılıgi var ama bunun dışında dünyanın önde gelen deniz ürünleri ihracatçısı hâliyle doğal kaynak fiyatlarındaki dalgalanmalar kendisini pek etkilemiyor. Yarım Rusya. Rusya bağımlı ama silah ve teknoloji ihracatçısı olduğundan Venezuela gibi bağımlı değil.

Velhasıl doğal kaynak sizin sandığınız gibi bir şey değil.

istanbul'da yaka paça gözaltına alınan kadın

valla normalde konuyu istanbul sözleşmesine bağlamışlar fakat ben istanbul sözleşmesine karşı biri olarak polis haksız diyorum. genelde bu tarz durumlarda erkeklere karşı polisler 30 kişi adamın üstüne çöker arabaya bindirir olay çözülür. burada ise iki polis kadını zaptedemiyor haliyle kadına daha çok zarar veriyorlar. muhtemelen görevden alındıklarında da amiri sormuştur niye yardım istemediniz de böyle saçma işlere giriştiniz diye.

edit: ayrıca buradaki çifte standart da gözlerden kaçmasın. polis bu davranışı normalde herhangi bir erkeği gözaltına alırken yapar ve hiç de sorun görmezken, kadına yaptığı için işini kaybetmiştir. 657'ye tabi adamı görevden attıran sana bana neler yapmaz.

reuters'a konuşan üst düzey türk yetkili

ya bu petrol gaz işleri age of empirestaki gibi keşifçi gönderip bulunmuyor. bir de bulunduktan sonra da erik toplar gibi toplanmıyor. önemli olan bu gaz ve petrolün tam olarak nerede olduğu, zira çok derinde ise onu çıkartarak yapacağın maliyet dışarıdan aldığındaki maliyetten daha yüksek oluyor. haliyle doğalgaz petrol bulmanın bir espirisi kalmıyor. yoksa çin her sene bir yerlerden gaz petrol buluyor ama bir işe yaramıyor.

pelikan

Çok ilginç genel olarak önplana çıkardıkları kişiler başı açık kadın, elden geldigince sekuler oluyor. Sanirim cv ile falan başvuruluyor ve liyakat esasına göre alım yapıyorlar. Ya da karşı tarafa güzel görünmek için böyle seçiyorlar.

vedat muriqi

Bence 25 bile yapardı. Ama özellikle bu UEFA'nın getirdiği mali dair play kuralları yüzünden daha güçlü mali yapıya sahip takımlar daha zayıf takımlara karşı avantaj sağlıyor nasıl olsa satacak gözüyle bakıldığı için.
1 /