1. toplam entry 36
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 5
  4. puan 237
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 1 yıl önce

aşıdan ölen insanların hiç gündeme gelmemesi

şahsen babamın vefatının da bu sebepten olduğunu düşünüyorum. gerçi çok da düşünmek istemiyorum, böylesini de kabul etmek ağır geliyor çünkü. biontech aşısının araştırmalara göre miyokardite mi ne öyle bir hastalığa yol açtığı ve bunun da kalp yetmezliğiyle sonuçlandığını vs. okudum. bu araştırmanın doğruluğunu kabul etmişler de zaten. coronadan korkar kaçarken, kurtarıcı diye gördüğümüz aşının böyle sonuçlar doğurabiliyor olması gerçekten çok garip. bazen aşı karşıtlarına hak vermiyor değilim.

kulak deldirmek

4-5 yaşlarımdayken ilki gerçekleşti. beni, halam ile annem kolumdan çeke çeke götürmüşlerdi. çok korkmuştum nedense. onlar da deldirmekte niye bu kadar ısrarcıydılar bilmiyorum. bir nevi kız çocuğunun sünneti diye bir benzetme yapasım geldi şu an...

tülay kök

harika bir insan kendisi. youtubeda birçok psikolog var ama söyledikleri insanın kalbine bu kadar geçen başka birisini görmedim ben. yeni keşfettim, aşırı mutluyum kendisiyle tanıştığım için. konuları örneklerle anlatması çok hoşuma gidiyor ve verdiği örnekleri bizzat yaşadığım ya da duyduğum şeyler oluyor resmen.
1 /