1. toplam entry 6304
  2. takipçi 1
  3. takip edilen 0
  4. puan 28613
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

gülen cemaati karşıtlığı

elbette saçacaktır. ama olay cemaate saldırmak da değil cemaati eleştirsin bana ne, sadece haber sitelerinden aldığı her haberi ya da bobilerde gördüğü her monteyi buraya başlık yapmasın, insanları germesin, sol frame de aynı mevzuyu doldurmasın adam olsun lan!

(bkz: nereye saçacaklar)


ben böyle yapınca bi duruldu ama demi abisi, büyüyünce inşallah ajdarlıktan çıkacak. ümitle bekliyoruz

bastığı yerde ot bitmeyen cahil

ağzı cünüp olan cahildir. gençliğin sesi elbette önemli ama ergenlerin o yeni kalınlaşmaya başlamış cahil sesi edebini bilmeli.

hormonlarının etkisiyle azmış cüssesi, bir fikirsizlik cerayanı içinde sağa sola "saçmaya" ve iki dışkı bir söz , ile ilerlemeye devam ediyorsa sorun büyük demektir.

(bkz: nereye saçacaklar) evet arkadaşlar bu soru çok önemli. nereye saçarsan saç, ama sol frame e saçma. yeterince saçtın zaten.

bir yıllık saçma hakkını bu süreçte kullandın.

ciddi ciddi merak ediyorum, bu ergenleri cemiyet özel mi yetiştiriyor, haber sitelerinden bilmem kimin tweetlerinden ve en önemlisi bobiler gibi sitelerdeki montelerden aldığı sözleri kendi saçma üslubuyla birleştirip yazmak ve her lafa bir cevap bulmak nasıl bir eleştiri olabilir ki.

bu adamların eleştirileri sayesinde insan cemiyete sempati duyuyor ya. maşallah efendim maşallah.

sözlük mücahitliği

fikirsiz, slogan mücahiti olanların yaptığıdır. adam hala görüşünü savunuyor. len ergenus senin görüşünden bana ne ben etrafa saçar gibi konuştuğun üslubundan bahsediyorum.

ne diyorduk;

90 'ın altınd iq su olanlar için özet: coşma kurban olayım, iki düşün bir yaz


sözlük mücahitliği

sözlükte fikir beyan etmenin aşırıya kaçmış, yaşama amacı haline gelmiş, adeta tatmin yolu bulmuş şeklidir.


buram buram cehalet kokan ergenlerin, hakaretle, saçmalıklarla sözlüğe saldırmasından başka nedir ki? sözlük fikirlerin çarpıştığı bir platform olma iddiasındaysa hala, bu üslupsuzlara izin verilmemeli. yapmayın etmeyin cemaat hükumet tartışması elbette olmalı ancak haber sitesinde gördüğünü buraya yapıştıracak düzeyde olmasın. biri şu ergenleri durdursun.

yetim tanımlar

cemaat düşmanlığı yapacağım diye sözlüğün ırzına geçen namus timsali kimselere karşıdır.


bunlar o kadar namuslu ki hakaret etmeden duramazlar. teoride benzer düşünsem de böyle üslupsuz ergenlere fırsat verilmemeli.

cemaatten nasıl soğudum

cemaatçi sempatizanlar. bu kadar basit olunmaz, adam geçen akp vesayeti diyordu. arkadaş ne "vesayeti"... şöyle de sorabiliriz, bu "vesayet" dediğini sağlamak için mezardan adam kaldırmıyor muyduk? ne oldu?

hakkaniyetle, müslümana yakışır tavır takınmalıyız. her görüşte böyle hastalıklılar var tabi, tüm camiayı bunla suçlayamayız.
1 /