@endoplasmik bir kulum

Lütfen Sadece DM. Takas yok, son fiyat..

  1. toplam entry 14787
  2. takipçi 51
  3. takip edilen 81
  4. puan 105443
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 12 yıl önce

Sosyal medyada muz yeme akımı başlatan Suriyeli sığınmacılar

1-2 kendini bilmez kişi yüzünden 6 milyon masum, kimsesiz, 7 senedir suriye'ye dönemeyen, iş kuramayan insanlara yazılanları okuyunca şok geçirdim.

Özellikle 18 - 35 yaş arasında eli silah pardon nargile tutabilecek erkeklerin Suriye'ye giderek kendilerini katleden esad'a karşı ülkelerini savunmalarını istememiz insanlık suçudur. Bunu isteyen haindir..

Neyse ironi kısım bittiğine göre şunu diyeyim kaçayım. Vatan şereftir, namustur hanımını, eşini, çocuğunu güvenli ülkeye koyarsın ülkene dönersin haysiyetinle mücadeleni verirsin.

Pardon kime neyden bahsediyoruz. Onlar muz yesin kabuğunu biz tenimize süreriz.

Enflasyon üstü yapılan her zammın tehlike ihtiva etmesi

Zürich sürücü kursundan yana yatıp üzüm yerken yaptığım tespit gibi tespit.

Şimdi herşeyi bırakıp şunu dinleyin, 1 elma 2020 yılında 10 lira olsun, 2021 yılında fiyatı 13 lira olsun. Yüzde 30 zamlandı elma, ampül yüzde 22, muz yüzde 38, iğne yüzde 15, beyaz peynir yüzde 25 artmış olsun.

Şimdi sendikalar, memurlar herkes Bu ortalamada yüzde 28 zam isteyecek. Hayır arkadaşım yüzde 15 zam alacaksın ve sen satın alamayacağın için fiyat talepsizlikten gerileyecek. Eğer sen yüzde 30 zam alırsan o fiyat arz talepte dengelenir ve sabitlenir.

Neyse ben heidi ile dağa çıkıyorum biraz temiz hava alıp, sonra föndü yicez.

Ninja kaplumbağlar izledikten sonra pizza yerine lahmacun isteyen yiğido

Küçük yaşta büyükresim. Jpg'i fark eden yurdumun has evladıdır.

Daha demin bir facebook dayısına denk geldim hakkaten enterasan bir adam. Durmadan örneklerinde 20 ve 30 yıllık süreçlerden bahsetti. Mesela su içer misiniz diye sordum 2025 yılından sonra başlayacak su savaşlarına dokundurdu, çay kahve dedim afrika'da 2050'den sonra çay yetişeceğini iddia etti. Ninja kaplumbağlar mesela pizza hut firmasının fonladığı bir psikolojik harp unsuruymuş. Türk çocukları hamur işi, lehmehcuun, pide yemesin pizza yesin diye bilinç altı unsuruymuş.

Aynen dayı derken coca cola içerek Türk genlerimi isviçre monarşisine eviriyordum. Birazdan az yağlı ezinemle de trakyalı şopar olucam.

olası istanbul depremi

Kimseler tarafından sallanmayan, tarihin en büyük yıkımlarından bir tanesine sebep olacak. Belki de sözlük içinden bile vefatların olacağı büyük yıkım.

Köprülerin, yolların, askeri yatırımların hepsinin bugün durdurulup bu 18 milyonluk şehrin acil olarak boşaltılması, evlerin yıkılması ve alt yapının güçlendirilmesi lazım.

Ekonomik olarak ülkenin 20 sene ayağa kalkmasını engelleyecek, nitelikli insan gücünü yüzde 30 düzeyinde kaybettirecek bir gelişme nasıl bu denli sallanmadan, dert edilmeden es geçiliyor aklım almıyor.

Arka koltuğu tekmeleyerek konya obruğu oluşturan haşerat

Babasının dalgınlığı sonucu oluşan çocuk grubundan sadece bir tanesi. Hep söylüyorum kafa verilmeden, isteksiz yapılan, glükozu, früktozu, proteini tam eklenmeden yapılan her çocuk sistem hatasıdır, topluma beladır.

Arkadaş isim verip rencide etmicem bir arkadaş çocuğuyla arabaya bindiler. Bu yeni neslin aman birşey demeyeyim psikolojisi bozulur denklemi sonrası bu hamam böcekleride rahat durmuyor. Arka koltuğumda böbrek taşı düşürme vakfı üyesi bebemiz karaciğerime atladı. İndiklerinde arka koltukta 11 numara ayakkabı izi, çamur.

Ee çocuğum sen 15 yaşına gelince ben seni dövdürmez miyim?

Rebul dark spice eniştem gibi kokma kolonyası

Beyler, romalılar rica ediyorum kolonyayı elinize dökün tanımı. Bazı mübarek kardeşler, avuca döküp sonrasında boyna neşredince arkadaş kesin cuma namazı çıkışı ayakkabıyı götürecekler hissi vu'ku buluyor bende.

Dedemden yadigar çatapat hacı yağı minik el kutusundan dna kopyalama işlemi başarı ile tamamlandı hissi gelmeden şu olaylardan vazgeçin. Bakın kaç kadın ya bu adamla olur bak deyip o kokular sonrası eşeyli üreme mümkün mü diyerek Google Arama yapıyor.

Sonra bekarlık sultanlık, yürü git..

Herkesin elinde son model telefon var diyen ork

Orta dünya ekonomisi tartışmaları sırasında son noktayı koyan gobbelsdir.

Batı ağıl'da 2017 model at bile yok hepsi gıcır gıcır diyen rohan sürahisinden hallice ortam. Zaten şu gondor kanalı tamamlansın o zaman görün memleketi.

Gerçi en son doğu mordor'lu bir komutanı yeni isengard havalimanında ağlarken gördüm bizim niye yok böyle projelerimiz diye ama olsun.

Son olarak shire peksimet fiyatlarıyla oynayan a101, şok, bim'in sahiplerini neden kartallarla götürmediler?

Benzinlikte 100 lira uzatıp buna ne kadarlık mazot gelir diye sormak

Benzin fiyatlarını takip etmek için yüklediğim maçkolig uygulamasına rağmen kafam hala karışık.

Bende mesela sabah shell'e gidip camdan 100 lira uzattım, dedim dilenci değilim benzin almak istiyorum. Adam önce sırıttı, sonra arkadaşlarını çağırdı onlarda kahkaha attılar.

100 liramı ekrana tutup fotoğraf falan çekildiler. Üzüldüğümü görünce 3 saniye 48 salise süren benzin doldurma süreci sona erdi. Demin 3 kişi arabayı iterek dışarı çıkardık birazdan da 50 lira uzatıp benzini doldurduktan sonra aracı hava su yerine park edicem.

Beni benzinlikten almak isteyen yakışıklı ve güzel sözlük yazarlarını bekliyorum..
1 /