@endoplasmik bir kulum

Lütfen Sadece DM. Takas yok, son fiyat..

  1. toplam entry 14444
  2. takipçi 54
  3. takip edilen 81
  4. puan 101288
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 11 yıl önce

11 nisan 2021 Erzurumspor beşiktaş maçı

Ligin belki de sonunu belirleyecek mücadele. rakiplerimizin puan kaybettiği hafta alınacak bir 3 puan şampi'nin yanına bir y harfi yazdırır.

Bununla birlikte beraberlik bile kötü sonuç olmayacak şurada 7 - 8 hafta kaldı bundan sonra klasik Beşiktaş maçları izleyeceğiz kanser vakfı anonim şirketi. Aboubakar olmadan bir halta yaramayan larin risklerine rağmen kadife ayağımız ghezzal beyefendi yine güzellikler yapacaktır.

Maçın başlama saati 19.00


Beşiktaş’ımızın Erzurumspor karşısındaki ilk 11’i;

Ersin,

Rosier, Vida, Welinton, N'Sakala,

Dorukhan, Ghezzal, Atiba, Oğuzhan,

Larin, Cenk Tosun.

Mayıslar sizin olsun nisanlar bize yeter!

fatih terim

Beşiktaş ile puan farkı 6 değil 3 demişti dün sabah zaten her türlü yenermiş. Sen önce git orta sıradan Anadolu takımlarını yenmeyi öğren kendi sahanda. Son 5 maç 2 mağlubiyet 1 beraberlik hey allahım..

Takımı bu sene Geriye düştüğü 9 maçından da puan kaybetti lakin suçlu zemin, hakemler, belhanda, yönetim falan. İnşallah 5 senelik kontrat daha yapar biz kendisinden memnunuz. (swh)

Hep bireysel hatalardan kaybeden anadolu takımı

Çok koşup, çok mücadele etmelerine rağmen bu arada bu yüzden maaş alıyorlar durmadan bireysel hatalar yüzünden kaybeden türk takımıdır.

Mesela alman liginde takım hatası yüzünden kaybeden kulüpler ağırlıkta. İngiltere'de ise çok içmekten..

Ben çok top oynamadım, sadece kaledeyken korner atışlarında beyler dikkat diye bağırıyordum izleyiciler adam haklı diyordu.

türkiye ekonomisi

2016 - 2020 yılları arasında muhalefet tarafından 128 milyar dolar parası olmadığı - kötü yönetildiği için sorgulanan, 2021 yılında ise 128 milyar dolar nerede diye sorgulanan ekonomi.

Karar verin o para oldu mu olmadı mı? Bu arada m3 - m2 üzerinden bir hesap yaptım 128 milyar usd 90890 adet aras kargo aracı ile taşınabiliyor.

Sinop antalya kanal anadolu projesi

2029 yılında iktidara geldiğimde gerçekleştireceğim proje. 14 yaşından beri rusların sıcak denizlere inememesine ve norveçli balıkçıların çatlayan ellerine çözüm bulamamasına dertlenen bir röbdöşambır insanıyım.

Şu an önümde fiziki Türkiye haritası var ve bana işveli şekilde gelsene gelsene yapıyor. Malumunuz Anadolu çorak, yalnız, bukoswki gibi ağzı bozuk. Susuz, sabunsuz yaşama gayreti var. haliyle bir inşaat projesi ile sinop Antalya arasını 5 saate indirecek bir projeye aranızdan kim karşı çıkabilir ki?

Düşünsenize niğde, kayseri, yozgat da yat limanları, lagunlarda eşşek otlatan insanlar, yozgat neydi ne oldu capsleri. Putin vallahi moskova kapılarını türkülere pardon türkler açar.

Şimdi gelip bana yerli yersiz sen abdülhamidi savundun demeyin..

Kanal istanbul'un ihya edeceği sektörler sıralı tam listesi

Başlık yahya olacaktı elim çarptı ihya oldu idare edin sevgili romalılar.

İktisat der ki arz talebi oluşturur pardon taleb ırza kavuşturur bugün hakkaten kafam bulanık konuya giremiyorum. Eğer sermaye soğumuşsa eli kaşınıyorsa arz oluşturulacak ortam oluşturulur oh be konuyu bağlayabildim..

Şimdi seçim döneminde ne pazarlanır?

A) pokemon

B) antman yahut aquaman (akvaryum adam)

C) büyüme rakamları

D) sergen'in yana açık kolları

Bunlar içerisinde en çekici, sexy duran elbette c şıkkı neden!? Bilfiil sizler kandırılmak isteyen ruhlar büyümeyi seviyorsunuz haliyle rakamlarda ovalanıyor. Arz için talep rantiye pardon şantiye içinde kanal lazım.

Kanal için anten haricinde demir çelik, çimento, beton, iş makinası, mühendislik ofisleri, proje ekipleri, damper, kamyon, vinç, amele ırgat mal, eş makinası, rus makinası gibi araç gereçler gerek. Yani en azından 2 senede piyasa canlanır, talep tavan yapar, üretim artar, vardiya artar, ağzı açık tiktokçu gençler işsiz kalmaz ve tatam herkes mutlu. Borsa da haliyle bu işte yer alan gyo dediğimiz şirketler para basar, borçlanır, temettü dağıtılır yurt dışından yatırımcı gelir.

Evet arkadaşlar en kritik durum.

Yazdıklarım yatarım tavsiyesi değildir..
1 /