1. toplam entry 426
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 974
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

cem küçük

takribi yirmi dakika öncesine kadar beraberdik. havalimanına bıraktık kendisini. gündeme dair konuştuk. gözümüzün önünde namaz kıldı. şimdi ne var bunda diyeceksiniz. çok şey var, 2004 yılını hatırlıyorum, bir gazetecinin namaz kıldığını hayal edebilmek ki bu gazeteciler başbakana yakın isimler. hamd olsun ülke bu günleride gördü. türkiye nin önde gelen bir çok gazetecisiyle bu sene içerisinde görüştüm hala görüşmeye devam ediyorum, hepsi de gözlerimin önünde namazlarını kıldılar. bize de hamd etmek düştü. hadisi şerifin hikmetini şimdi daha iyi anlıyoruz. başınızdaki nasılsa sizlerde öyle olursunuz. cem abinin deyimiyle, başbakan laik kesmin kimyasını bozarken bizi de aslımıza dönme fırsatı verdi.

hiçbir şeyi beğenmeyen müslüman tipi

var böyle tipler. adam yiyen, içen ve tuvalate gitmekten başka hiçbir işe yaramıyor ama kimseyi de beğenmiyor.

ali şeriati diyon, sapık diyor,

ibni teymiyye diyon kafir diyor

abdulkadir geylani diyon tarikatçi bunlar işe yaramaz diyor,

mustafa islamoğlu diyon o da dinden çıkmış diyor,

mekke imamı diyon, suud ailesi atamış diyor,

vay aradakş vay arkadaş.

ulan birşeyi de beğenin be.

bir adamı bir fikri eleştirmek için en azında onun seviyesinde olmanız lazım. yellendiğinde mısır patlatanlar biraz kendinize gelin!

kimseyi hedef alarak yazmadım, bu genel manada islam aleminin problemi bunu dile getirmeye çalıştım.

evlenmek

aklından zoru olanları işi. ulan ben dayanamam vallaha dayananam. bildiğin gibi hapis lan. cinnetin eşiğine gelirim. yasal seks yapmak için insanlar kendilerini bir zindana hapsediyor. ilginç.

ilim yayma cemiyeti

candır can. bu sene kayseri de iki adet yüksek öğrenim yurdu açacaktır. biri erkek diğeri kız yurdu olarak hizmet verecektir. erkek yurdunun adı şehit furak doğan dır. sağolsun büyük şehir belediyesi tranvy güzergahındaki bir durağa da şehit furkan doğan durağı adını vermiştir. her iki yurtda durağa üçer dakika mesafededir.

yezid

kafir falan değildir. alevilerin söylemlerinin etkisi altında çok kalıyoruz. buna dikkat etmek lazım. müslümandır. net. hatalarıyla, sevaplarıyla müslüman. en az sizin bizim kadar müslüman. kerbela olayı ise hiç istenmeyen, kimsenin istemeyeceği bir durum. kıymet hükmü bu.

formatsavar

arkadaslar aranızda web sitesi yapmayı bilen var mı? cok profesyonel bir şey olmasına gerek yok. final sınavı yerine gececek ve carsamba günü teslim etmem gerekiyor. konuyla alakalı yardımcı olabilecekler sahsına donerse sevinirim.

gercekten onem arzediyor benim için.
1 /