@erol

Ekşi sözlük yazarı. burada da yazar olma heveslisi

  1. toplam entry 53
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 199
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 ay önce

eksi oylarını gösteren yazar

Artık şu sorunu çözün ne olur! Ya ne entry girsem birileri gelip - oy veriyor, ne derdiniz var benimle yeni nesil yazarım, işte dilim döndüğünce, kalemimden geldiğince yazmaya çalışıyorum hep isyan ettiriyorsunuz bana. size, ona, buna kimseye dokundurmayan bir entryye neden eksi oy verirsiniz anlamıyorum. bu sorunu çözün ne olur! - oy atanacağınıza bana mesaj atın bunu anlarım.

ideal erkek

eşitliği ararken ideal erkek/kadın tanımı falan yapacaksanız ne 1 gram ileri gidebilirsiniz, ne de ne kadar uğraşırsanız uğraşın yerinizde sayarsınız, sonra gider onu bunu suçlarsınız. Erkeğin kadının idealize edersen kategorize etmeye ayrımlaştırmaya başlamış olursun, bu zaten sonsuz döngü ile eşitsizliğe ulaşamamanı sağlar. kimseyi ayırmadan, aşağılamadan, hor görmeden, ilahlaştırmadan hareket edersen, herkesi insan yernie koyarsan en sonunda eşitliği bulursun. ama bunun için acele edip hata etmeyin.

şeffaf dünya sözlük

Madem sözlük sıfırdan şekilleniyor ben bunu istiyorum ve bekliyorum. instagram bizim gönderilerimizi beğenenleri bile göstermez oldu, hikayeyi kimler izlemiş saati geçince göremiyorsun. Burada beni kim beğenmiş kim beğenmemiş ben görmek istiyorum, kim bu insanlar? Kim beni favoriye almış, olabildiğince sözlüğün şeffaf olmasını diliyorum.

sözlükteki hatalar

Bence açılması gerekli bir başlıktı, bunu ben yaptım. Mesela Profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı değişmiyor. 2.si toplu olarak orada entry'lerimizin beğeni fav sayısını göremiyoruz. giriş yaparken feci problemler var. şimdilik aklımda olan bunlar.
1 /