1. toplam entry 14117
  2. takipçi 32
  3. takip edilen 0
  4. puan 76068
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 8 yıl önce

ekrem imamoğlu

işin ilginç yanı israf belgesi diye sunduklarını sonra kendi devam ettirince kimseden ses çıkmıyor. (isteyen yenikapıda sergilenen araçların sergi bitince hepsinin sahiplerine teslim edilmesi ve bir ay sonra yeni araç ihalesine çıkmasını incelesin)

işin ilginç yanı bunlar pkk ile her türlü iş birliğini şu anda yaparken eskiden yapanlara laf etmesi, ermeni soykırımını açıkça desteklemelerini söylemiyorum bile.

işin ilginç yanı chp suya yüzde 50 zam yapmak isterken akp ve mhp'nin teklifi ve oyları ile suya %8 zam yapılırken sözcü gazetesinin "suya akp'nin teklif ettiği gibi %8 zam yapıldı haberini yapması" ve 3 maymunların işine geldiği için laf edememesi.

işin ilginç yanı tayyip ya da bir akp'li bir tepki verdiğinde bunun hayvanlık olarak gösterilmesi ama kendi cenahları yapınca bunun komplo olması.

işin ilginç yanı akp'nin meşhur yandaşı olarak reklamı yapılan firmalardan birinin ibb ile çatır çatır yeni işler yapması.

işin ilginç yanı yeni halk ekmek büfelerinin açılması ilçe belediyelere sorulmak şartı ile oy birliğiyle kabul edilmişken ibb ilçe belediyelerine hiç sormadan kafasına göre istediği yere büfe açıp yandaşlarına bu büfeleri verdiğinde ve buna engel olduğunda buradan mağduriyet doğurması.

işin ilginç yanı amaç insanlara ucuz ekmek ulaştırmaksa akp'nin teklif ettiği halk ekmek direk market ve bakkallarda satılsın teklifi neden reddedildi kendileri tarafından?

hep dediğim gibi bunların problemi hiç bir zaman para çalınması olmadı, problemleri kendilerinin çalamamasıydı. şimdi musluğun başına geçtiler problem kalmadı.

bu siyasetçilerin hepsinin aynı olduğunu fark etmeden hiçbir şey değişmeyecek, kritik nokta bu.

partizanlık yaptığımı düşünen varsa mansur yavaş başlığına baksın, eleştirdiğim tek bir konu olmuş, aynı şekilde övdüğüm ve saygı duyduğumu belirttiğim bir tanım da var. son 3 seçimdir oy vermiyorum, 2023'te chp gelirse beni negatif anlamda oldukça etkileyecek olsa da yine oy vermeyeceğim.

ekrem imamoğlu

seçim öncesinde seçildiğinde ilk işlerinden birinin turgut cansever'in beyazıt meydanı planını uygulamak olduğunu açıklamış siyasetçi. tabii ki o da yalan çıktı, cansever'in planı yerine iki farklı plan teklif edilmiş ama kabul görmemiş. zaten seçim vaatlerinden hangisini yaptı ki?
bir de tam kapanmaya rağmen toplu taşımayı o kadar seyrek gönderiyor ki araçlar full olabiliyor. ilk seçildiğinde bir arkadaş ilk bir kaç sene hiç hizmet yapmayacak, zaten yandaşları her türlü destekleyecek ve bu senelerde biriktirdiği paralarla da son sene sağlam hizmet yapıp seçim için puan toplayacak demişti. o zaman saçma gelmişti ama şimdi bu kadar hizmetsizliğin daha mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum.

dersim katliamı ve chp

chp milletvekili Orhan SARIBAL bu "katliam"ı unutmadığına ve unutturmayacağına dair bir tweet atmış.
kim yaptıydı ki acaba o "katliam"ı?
chp'nin parti içi bu özgür ortamına hastayım, mustafa kemalin yaptığına katliam diyen, ermeni soykırımı var diyen, pkk ile ortak iş gören kitleyi barındıran bu parti başa geçince aynı özgür ortamı ülkemize de getirecektir.
1 /