1. toplam entry 1450
  2. takipçi 8
  3. takip edilen 66
  4. puan 8199
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 4 yıl önce

ali erbaş

skandal faiz açıklaması olmasa arkasında durabilirdim belki. ya da fesli olayına karışmasa.

demek istediğim din ne devletin eğip bükebileceği bir şey ne de Ankara barosunun. ama maalesef diyanetin kuruluş amacı eğip bükmek olduğu için saygı duyasım gelmiyor.

ama bir taraftan da yumuşak dokulu organizmalar ile karşı karşıya kalıyor insan. Türkiye'de siyaset hep buydu belkide hayat buydu ben hala kabullenemedim. "iki tane balıktan az kokanı seçmek."

root atabilen jailbreak yapabilen kadın

Terminal kullanmayı bilen linux dostu kadındır. Phyton en sevdiği dildir. Sahte instagramlar ile sevgilisini stalklamak yerine keyloger kullanır. Sahiplenicidir. Bir telefona para verdiyse o telefon artık onundur. Telefonu üreten kişi dahil kimsenin onun olanda hak iddia etmesine tahammülü yoktur. Kocası konusunda kocasının sistem ayarları ile oynayarak ailesinin update etmesine izin vermez. Genelde ddos attack ile kocasının beyin veritabanını şişirme taktiği kullansada. Bunun yetmeyeceğini düşünürse arkadaşlarının özellikle de kocasının halaları ile ittifak kurup senin annen şöyleymiş bak ben demiyorum halan diyor şeklinde botnet ataklar ile kesin çözüme ulaşmayı hedefleyebilir. Kocasının yapması gereken temel şey burada ip bilgilerini gizleyerek cloudflare benzeri sistemlerle sorguları sunucudan uzak git Bir nevi topraklama işlemi yapmak.işe yaramazsa yedek sunucuları devreye sokmak. Tüm bunların yanında olurda sistemine erişim sağlaması durumunda tuttuğu günlük vasıtasıyla sistem yedeğini muhafaza etmek.

meral akşener'in istanbul seçimlerinin iptali sonrasında yaptığı konuşma

Karaköyün başına hangi beyfendiyi geçirecez seçimi bu milliyetçi seçmen için. Bir tarafta Atatürk ve Türk milletinin düşmanının cenazesine tam kadro giden AKP. Bir tarafta hdp destekli cananın ekürisi gezmişçi ekrem. Medya da şöyle bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Atatürk milliyetçisi seçmen sanki İmamoğlunun arkasında gibi. Alt yapıyı yakın takip ediyorum. Solcu ve fedöcü iyi partililer dışında milliyetçi tabandan imama oy yok.

3 mayıs türkçülük günü

"türkiye cumhuriyeti devleti 1944 yılına gelene kadar denilebilir ki; görünüş itibariyle de olsa kuruluş ülküsüne bağlıdır. bu ülkü de türkçülüktür."

yusuf akçura, ziya gökalp ve daha nice fikir babaları yolunda ilerleyen bizler, atsız'ın bozkurtları... dilde ve fikirde bir oldukça kimse durduramaz bizleri.

3 mayıs 1944 tarihine dön de bir bak!
falih rıfkı atay'ın dolduruşuna gelen sabahattin ali, nihâl atsız beğ'i mahkemeye verir.
26 nisan 1944'te, ankara'da, ilk celse görülür ve ikinci celse 3 mayıs 1944 tarihine ertelenir.

bir volkan gibi patlayan türk gençliği türk savaşçısı ve yolbaşçıları hüseyin nihâl atsız'a sahip çıkar.
bir grup mahkeme salonunda atsız beğ'in yanındayken, bir grup da ulus meydan'a protesto yürüyüşüne çıkar. atsız beğ'in de isteği doğrultusunda 3 mayıs, 1954 tarihinden itibaren "türkçüler günü" olarak anılmaya başlanır.

bu kut'lu günde tabutlukta türk milleti için işkencelere göğüs geren ulu türkçüleri anıyor ve yüce türk milletinin gününü kut'luyorum.

3 mayıs 1944 türkçüleri, esen olsun sizlere...

ankara belediye tesislerinde içki satışına başlanması

Kredi çekip ev araba alıp da 700 kilometre ötesinde bulunan şehrin belediyesindeki içki satışına laf eden bir güruh var onları bir kefeye koyamıyorum. Olum ankaradan bahsediyoruz ulus pavyonlar viziteli oteller. Hatırladın mı ankara yı? Hayır satılsa ne olacak ? Sen müslüman değil misin müslüman bir ülkede ne işi var içkinin? Hayır bu işin sonu laz misin oluma baglanacak tipim musait ırkçılık yapiyorsun diyecekler.

meb ilkokul ders kitabındaki cumhuriyet şiiri

Cumhuriyet şiiridir.
git
Şiirde osmanlının son dönemindeki başarısız dış siyaset, kaybedilen topraklar ulemanin varisi ulemadır zihniyeti, Halkın ve sarayın arasındaki kopukluklar, miladi dolmuş eski şark ordusunun başarısız tavırları ve atılan kazıklara rağmen ümmetçilik politikasından vazgeçilmemesi sonucu halkın düştüğü bitap durumdan örgütlenip yeni bir devlet düzeni kuran gazi paşayı ve cumhuriyetini çocuklara anlatıp kul olmadan efendiliğin kıymetini bilmelerini sağlamak için yayınlanan bu şiirden dolayı m.e.b'e teşekkürü borç bilirim.

bilal erdoğan vs berat albayrak

berat albayrak o eşsiz anlatım gücüyle bilal erdoğan da o mükemmel kavrama zekasıyla bizim için önemli isimlerdir. yalnız burada dikkat edilmesi gereken kesim berat albayrak'a bilal erdoğan'a açıklama yap derlerse o açıklamayı yapıp diğeri de anlayana kadar bir seçim atlatacağımıza inanıyorum.

derviche moderne iktidara mı muhalefete mi daha yakın sorunsalı

Kendi doğruları olan insanlar kim kendi doğrusunun yanında yer alıyorsa onun yanında olur. Sabit bir partisi olan insanlar doğrudan yanlıştan haberdar olmayan fanatik bir taraftar olmanın ötesine gidemez. Bütün partiler fanatik taraftar arar çünkü kandırması ve yönetmesi daha kolaydır. Siyasetleri anlayışı ampule basacam üç hilale ya da altı oka basacam şeklindedir.partiler değişebilir fakat kitle sabit her zaman kimi desteklerse desteklesin, bilinçli bir seçmen profiline ulaşamazsak siyaseliler elinde değnekle seçmeni sürmeye devam edeceklerdir.

korku politikası

Dünya sözlük'te cumhur ittifakı kaybederse HDP bayrakları ile gösteri yapılır şeklinde milletin iradesine müdahil olma çabalarıdır. Biz kaybedersek ekonomi gider dediler ekonominin halı ortada biz kaybedersek istikrar gider dediler istikrarın halı ortada biz kaybedersek istibdat gelir dediler mahkemelerin hali ortada. HDP ile dolma bahçe mutabakatı yaptık oslo görüşmelerini gerçekleştirdik dediler insanlar hata yapabilir dediler. İnsanların hataları beş yüz şehide mal oldu hesap soruldu mu?
Hayır!

Çözüm sürecinde siz dağlarda piknik yaparken benim önümde çok HDP bayrağı salladılar. Kobene olaylarında YPG bayrağına müdahale ettim diye soruşturma geçirip ceza aldım.
Eğer bu millet mal değilse bunları unutmadı sanıyorum.

Turkiyenin %80 tarafından nefret edilen bir parti olsanız iktidara gelmesini istediğiniz insanlara mı destek açıklaması yaparsanız gelmemesini istediğiniz insanlara mı?
1 /