1. toplam entry 2303
  2. takipçi 6
  3. takip edilen 6
  4. puan 9163
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

müdavime

eğitim neferi. şu an ülkenin büyük bir bölümünden, en azından benden çok daha önemli bir şeyler yapıyor insanlık ve geleceğimiz adına. ayrıca daha önce kendisine yaptığım bazı şakalardan dolayı huzurunuzda kendisinden özür dilerim. bir apaçi ağlıyor hocam.

dünya sözlük yakıt tüketimi veri tabanı

bir başka sözlükte* görüp neden bizim sözlüğümüzde de olmasın? hem kullanıcdan okuyuca direkt bilgi aktarımı olarak güzel de olur diyerek klonladığım başlıktır.

ilki benden olsun arkadaşlar;

ford focus 3 titainium 115ps dizel: tasarruf dikkate alınmamış %40 şehirlerarası %60 şehir içi karma 6.3 lt.

ford mondeo titanium 2011 model 1.6lt dizel: şehir içi 8.8 şehirlerarası 7.5*

edit: okuyucuya, merak edene verilecek bilgiler için herkese peşin teşekkür.

edit 2: arkadaşlar yakıt fiyatları günden güne değiştiğinden, insanların bir de yazıldığı tarihteki fiyatlara bakmaması için sarfiyatı litre olarak belirtmek daha faydalı olacaktır.

boğa burcu kadını

detaycılık ve analiz yetisinden yoksun, tepkilerini doğru aktaramayan bu yüzden kendini doğru ifade edemeyen, sabırlı olmakla birlikte, aşırı sıkıntılı zamanlarda dahi gülebilen ya da kesinlikle hissettiremeyen, sevgisini aktarmada problemli, ev hanımı olmak konusunda oldukça maharetli (ev dekorasyonu, yemek vb şeylerde beceri) garip bir kadın.

mazbut bir hayat isteyenler için oldukça uygun bir eş adayıdır. sebatkarlığı ve sabırlılığı ile uzun vadede aileyi toparlar, korur. güzel veya kötü olsun tüm günlerde yüz ifadesi pek az değişir. sabırlı olmayı içine atmak olarak gördüğünden yılda bir patlaması fikstir. kilo almaya meyilli, siması genel olarak düzgün bir fizik yapısı olur. şuh bir yapısı olmasına rağmen karşı tarafa bunu gösterirse yanlış anlaşılacağını düşündüğünden birçok şeyi beyninde yaşar. karşı taraftan yıllarca adım atmasını bekleyebilir bu manada tembeldir.

olumsuz durumları kolay kabullenebildiğinden depresyonları çok uzun sürmez.
1 /