1. toplam entry 10322
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 21998
  5. statü
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 10 yıl önce

dünyaitiraf.com

bu sözlükten ve yazarlarının büyük çoğunluğunu sevmiyorum hatta baya baya gıcık oluyorum. baya yazdık ettik sevildiğimizi sandık taa ki başka işler yapana kadar. dost bildiğimiz adamların kazığını yedik, adam sandıklarımız madam çıktı ama olsun artık umrumda değil. evet artık sözlüklere veda vaktim geldi yıllardır her seçimde eziklenen alay edilen oldum artık gün bendeydi dalga mı geçtim şimdi gidiyorum. özellikle evde kalmış kezbanlar, güzel olmadığı halde tipi şahin tribi ferrari olan kızlar sizden iki kat nefret ediyorum bilirim siz de beni sevmezsiniz ama umrumda değil hadi eyvallah..

hdp ye oy veren akp seçmeni

bakıyoruz chp oyu aynı, mhp oyu artmış akape oyu düşüp, hdp oyu artmış bu basit denklemden akplilerin hdp'ye oy verdiğini anlamak güç olmasa gerek bilal'e anlatır gibi anlattım. hainler meclise soktunuz diyen ağlama melis senin seçmenin soktu. şimdi o seçmene hain diyorlar, işin ilginç yanı yıllarca o hainler demek sizi iktidar yapmış vay be ben şok.

milliyetçi hareket partisi

seçimin en büyük kaybedenidir. kürt milliyetçileri senden sadece 2 eksik vekil çıkarmış, osmanlı başkentinde hdp senden yüksek oy almış hala çıkıp kutlama yapıyorsunuz nedir lan bu hareketin sizden çektiği. akp ile koalisyon yaparsa diğer seçim baraj altı kalır o kararları doğru ama artık kan değişikliği şart acınası bir haldeler 45 50 yıllık parti iki günlük hdp'yle hemen hemen aynı oyu alıyor yazık.
bu seçim güzel bir çalışma yaptılar ama olmuyor halk sıkıldı aynı yüzleri görmekten ben kendimi bildim bileli oktay vural, adnan, mevlüt hoca, bahçeli gibi adamlar var bir değişik yüzler görelim be adam.
1 /